כללי חוות דעתכם ברושור להכנסת ס"ת

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא כל כך התחום שלי אז בבקשה אם אפשר הארות והערות
תודה
הצבעים יצאו זוועה

קבצים מצורפים

• ST_Brochure-1.jpg
    KB 234.4 · צפיות: 17

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
יפה מאד!
וגם הצבעים!

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
דוקא אהבתי את הברושור וגם את הצבעים!!!
לדעתי כדאי לעשות רווח TAB בתחילת פסקה

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאד מאד יפה!
גוונים עדינים.

השורות בחלק האמצעי לא מיושרות עם הטקסט.
בכלל, במקום השורות למילוי, הייתי ממליצה לשים רובליקות עם גוון בהיר יותר מהרקע (ואולי בתוספת הצללה עדינה), זה ישווה מראה עדין יותר מאשר הקוים הכהים.

koral

משתמש צעיר
למה לזלזל בעצמך??
עבודה יפה מאוד! אהבתי.

גרפוטו

משתמש מקצוען
מאוד יפה, מעוצב בטעם, אני לא אוהבת את השילוב של תמונה עם עצם ויקטורי, כמו שעשית בכותרת- כתר תמונה, והאיגרת ויקטורית, לדעתי כדאי לשנות את אחד מהם, שיהיו אותו סגנון.

נפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מאד יפה רק שהסגנון של העיצוב לא מתאים, כתר בעיצוב חסידי למעלה עם עיצוב מודרני יחסית של הברושר בעצמו, אבל בסך הכל מאד מושקע

זו אניאני

משתמש פעיל
יפה מאוד!
גם לי קצת הפריע העיצוב למטה הודרני לעומת הכתר החסידי ,
אולי להפוך הכל לסגנון מודרני.

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה על התגובות, זה מה שאמרתי שזה לא כל כך התחום שלי - אני "חייב" להכניס סטייל מודרני בכל דבר.

יוסעלע

משתמש רשום
יפה
האם אתה מודע שבצד ימין הכל באנגלית ובאמצע והשמאל הם בצרפתית (?).

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
חוץ מהטשטוש בצד ימין אני נותן אישור על הכל

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אתה מכיר אותי לכזה?

life

משתמש רשום
משהו חסר לי
ריק לי בצד הימני
זה אומנם מאוד עדין, אבל יש שם חלל ריק שמטריד את העין
תמתח את המלל למטה ובמקביל תנסה להעלות מהתמונה של ספר התורה מעט למעלה
צריך לראות איך זה יראה-אני לא יכולה להחליט בלי לראות
אבל משהו מפריע לי שם
לגביי הצבעים: הייתי מברדדת את הבורדו לבורדו כהה יותר עם נגיעה של כתמתם (אם הבנת..)
ותן לצד השמאלי הבורדו שם מעט מעבר גוון עדיייייין עדיייין בין הבורדו לבורדו הכהה יותר.
זה יצור חגגיות לפאטצ' שיש שם
בהצלחה!

poupee

משתמש פעיל
עימוד ספרים
יפה מאוד רק שאלה אחת: למה בחלק הקידמי הכל באנגלית וכל השאר בצרפתית?

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ישנם שתי צדדים אחד אנגלית ואחד צרפתית Z-FOLD לכן זה נראה כך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה