דרוש מידע חוג קונג פו חרדי לבנים בבני ברק

• פותח הנושא etyb
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו מכיר/ יודע על חוגים של אומנויות לחימה לבנים מהסוג הנ"ל המתקיימים בבני ברק? אני מחפשת חוג כזה לבני בן ה12.חשוב לי שהסביבה תהיה חרדית ולא ילדים מכל מיני מקומות בעיר.
מי שמכיר ויוכל לעזור לי אודה לו מאד.
בסטודיו אסאי יש רק קפוארה נדמה לי..

A1596

משתמש חדש
יש את ישי אמנו נינגוטסו בן אדם חרדי עם חרדים בלבד מומלץ מאוד0528462017

ישראל123

משתמש פעיל
כמדומני בבית בגנו (רחוב גוטליב) יש קורס כזה, ניתן לגשת ולשאול את האחראים

משה99

משתמש חדש
יש בבית שמש מאמן חרדי וסביבה חרדית יחס אישי וחם הוא חוזר בתשובה חצי יום בכולל מוסמך גבעת וושינגטון מאוד מומלץ הוא מלמד קרב משולב על בסיס איגרוף תאילנד (יעיל לרחוב) מי שמעוניין יכול ליצור איתי קשר ואני יפנה אותו אליו
0556725367

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה