עזרה חוברת תמצית התשובה

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בעבר, בימי הסמינר.. קיבלתי חוברת מדהימה שמתמצתת את דרך התשובה בצורה פשוטה ונהירה
לא זוכרת של מי היא הייתה
מישהו יודע מה השם שלה?
או לחילופין יכול להעלות לכאן כזו או אחרת דומה?

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
על החוברת מופיע מספר פקס
03-6785001 [לציין עבור החוברת]
פלאפון - 0527119031
מייל - m.hatshuva
קיבלתי למייל
חוברת מאוד יפה
אבל זו לא אותה אחת שחיפשתי
בחוברת שהייתה לי הוסבר למה קבלה אחת בנושא אחד זוהי תמצית התשובה(כמובן בחלק של קבלה לעתיד מלבד זה הוסבר על חרטה ווידוי)
זו היתה חוברת מדהימה שהמטרה שלה להראות עד כמה התשובה פשוטה וכל אחד יכול לשוב בקלות בתשובה שלמה
מי שבכל זאת יודע על מה אני מדברת אשמח שיגיב

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
קיבלתי למייל
חוברת מאוד יפה
אבל זו לא אותה אחת שחיפשתי
בחוברת שהייתה לי הוסבר למה קבלה אחת בנושא אחד זוהי תמצית התשובה(כמובן בחלק של קבלה לעתיד מלבד זה הוסבר על חרטה ווידוי)
זו היתה חוברת מדהימה שהמטרה שלה להראות עד כמה התשובה פשוטה וכל אחד יכול לשוב בקלות בתשובה שלמה
מי שבכל זאת יודע על מה אני מדברת אשמח שיגיב
בכל זאת אשמח מאוד לקבל את החוברת שקבלת במייל. אפשר להעלות לאשכול.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עדיין מאוד אשמח לקבל את החוברת שעליה דיברתי, עם למישהו יש יעזור לי מאוד עם יצרף

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בעבר, בימי הסמינר.. קיבלתי חוברת מדהימה שמתמצתת את דרך התשובה בצורה פשוטה ונהירה
לא זוכרת של מי היא הייתה
מישהו יודע מה השם שלה?
או לחילופין יכול להעלות לכאן כזו או אחרת דומה?
את מתכוונת לחוברת עם טבלאות? חשבון נפש כל תקופה? יש לי משהו כזה, אם לזה התכוונת.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
את מתכוונת לחוברת עם טבלאות? חשבון נפש כל תקופה? יש לי משהו כזה, אם לזה התכוונת.
לא
כל הרעיון בחוברת הזו היה, הפשטות של התשובה, להראות עד כמה כל אחד יכול לשוב בתשובה שלימה בזמן קצר מתוך חרטה וידוי וקבלה אחת לעתיד

אפשר לתקן

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• לפני השם תטהרו אלול תשפא.pdf
    KB 882 · צפיות: 58
  • מעשה התשובה אלול תשפב.pdf
    1.1 MB · צפיות: 30
  • תשובה מהדורה חמישית ערב רה פג.pdf
    KB 906.7 · צפיות: 35

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
חוברת תשובה של הרב אבר, בגירסת נשים,
נמכרת כרגע רק בכמויות לסמינרים וכו..

יש מצב שיש לי כמה בודדים ברמות, אם יש מישהו שרוצה אבדוק כמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה