עזרה חד גדיא במרוקאית

112123

משתמש מקצוען
אני לא מרוקאי ולא מכיר אבל אולי זה זה

ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

וז'את אלקטיטא, וכלת אזדיווא די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

וז'א לכליבא די עדת אלקטיטא, די כלת אזדיווא די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

וז'את אלעציווא, די דרבת אלכליבא, די עדת אלקטיטא, די כלת אזדיווא די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא
וז'את אלעוויפיא, די חרקת אלעציווא, די דרבת אלכליבא, די עדת אלקטיטא, די כלת אזדיווא, די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

וז'את אלמוויימא, די טפאת אלעוויפיא, די חרקת אלעציווא, די דרבת אלכליבא, די עדת אלקטיטא, די כלת אזדיווא, די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

וז'א א-טור, די סרב אלמווימא, די טפאת אלעוויפיא, די חרקת אלעציווא, די דרבת אלכליבא, די עדת אלקטיטא, די כלת אזדיווא, די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

וז'א א-דבבאח, די דבח א-טור, די סרב אלמווימא, די טפאת אלעוויפיא, די חרקת אלעציווא, די דרבת אלכליבא, די עדת אלקטיטא, די כלת אזדיווא, די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

וז'א מלאך המוות, די דבח א-דבבאח, די דבח א-טור, די סרב אלמווימא, די טפאת אלעוויפיא, די חרקת אלעציווא, די דרבת אלכליבא, די עדת אלקטיטא, די כלת אזדיווא, די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

וז'א הקדוש ברוך הוא, די דבח מלאך המוות, די דבח א-דבבאח, די דבח א-טור, די סרב אלמווימא, די טפאת אלעוויפיא, די חרקת אלעציווא, די דרבת אלכליבא, די עדת אלקטיטא, די כלת אזדיווא, די סראלי באבא בזוז פלוס. ואחד אזדיווא, ואחד זדיווא

פיני לב

משתמש חדש
@112123
א. זה פחות או יותר מה שאנחנו אומרים בבית זה מה שחיפשתי תודה רבה
ב. אפשר מקור? אני רוצה שלא יהיו לי בעיות של זכויות יוצרים

מעל הסטנדר(ט)

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מישהו יודע אם מותר לי להפיץ את זה ע"פ החוק?
לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים ניתן להשתמש ולהפיץ תוך ציון העובדה שהשימוש נעשה לפי הוראת סעיף זה.
כמובן שלו יום אחד יגיע בעל זכויות ויתבע את זכותו תצטרך להפסיק להפיץ.

הנה קישור ללשון החוק

פיני לב

משתמש חדש
כרגע איתרתי אותו והוא אישר לי
אבל סתם בשביל הידע אם אני כותב בתחילת ספר שיש בו קטעים לפי סעיף 27א' זה מספיק לכל הספר גם אם יש הרבה מחברים שונים?

מעל הסטנדר(ט)

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם אני כותב בתחילת ספר שיש בו קטעים לפי סעיף 27א' זה מספיק לכל הספר גם אם יש הרבה מחברים שונים?
1. בתחילת ספר, זה כבר שימוש מסחרי והחוק דורש את קיומם של תנאים נוספים וקובע חובות נוספות, ראה כאן את לשון החוק הרלוונטית.
2. בהינתן קיום דרישות החוק הנ"ל, אכן המנהג הרווח לציין בתחילת הספר. לפי אופי העניין כמובן שציון העניין שוב ושוב בין דפי הספר אינו פרקטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה