שיתוף - לביקורת חדר טראומה

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אור לבן מסנוור משתחל דרך חלון קטן מסורג למשעי, מפינות החדר ממצמצות מצלמות אבטחה בעיניים אדומות. נראה כמו מתקן צבאי סודי.

מאז שהאנשים בשחור טרקו את הדלת מאחורינו אני בפאניקה מוסווית, אני לא יכול להיות חלש או עצבני מול בני הבכור למרות שבאשמתו נקלענו לכאן.

שכבנו ומיששנו כל בלטה ובליטה, ליטפנו בעדינות כל קיר חיוור שיגלה את סודו, ונקשנו עליו בחזקה אולי בכל זאת ייפול חלל.

אחי הוציא מכשיר קשר מכיסו הסתודד עמו בפינה ולאחר מכן מלמל מכורכם, "הקודקוד מבחוץ אומר שיש כאן פצצה שאנחנו צריכים לנטרל אותה"

"וזה למה?", שאלתי מאופק.

"החדר ממולכד אם ננסה לברוח מבלי לנטרל אותה, היא תתפוצץ יחד אתנו, זה כל כך דאעש".

"אנטישמים".

כשהחברה התחילו לרוקן את ארוניות הברזל מפחיות הנפט מבקשים מחילה או מנהרת מילוט, אני נשכבתי בלאות על מיטת העץ המאובקת, כשאני לחוץ אני עייף.

"תעירו אותי אם תצטרכו לחפור או משהו", אמרתי ונרדמתי.

מתוך חלום זוועה משכו אותי החוצה, בני אוחז בידי ולוחש לי שהכול בשליטה והם הצליחו בסייעתא דשמיא לנטרל את הפצצה, לקח לי זמן להסדיר את נשימתי.

"הי", קרא מישהו מאחוריי.

זינקתי בבהלה, "מה אתה רוצה ממני?"

"אתם רוצים לשלם? פשוט יש לי עוד שתי קבוצות היום"

אנטישמים.

רינתיה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זה טוווב!!!

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
זה פשוט אלוף!!!!!
לסובב אותנו.... עד השורה האחרונה

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וואו- מפתיע!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה