שיתוף - לביקורת חדר בנים

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בס"ד

שלט חדר בנים

ילדים יקרים,

בהחלטה משותפת החלטנו אבא ואני לפרק את הארון בחדר שלכם.

מכיוון שאנו רואים כי אין בו תועלת ולהיפך הבגדים נוזלים מן הארון, הדלתות פתוחות למחצה, מה שהורס את הצירים.

במקום הארון החלטנו לשים קופסאות, בבקשה לשים גרביים מלוכלכות בקופסא האדומה, זבל בקופסא הירוקה, חליפות כובעים מכנסיים חולצות ובגדים שהם בספק נקיים בקופסא הכחולה.

במחשבה שניה אבא ואני החלטנו לוותר על הקופסאות יען כי ידענו שהמשימה להכניס כל פריט אל קופסתו מידי מורכבת בעבורכם, ולכן אתם יכולים לאסוף הר זבל, אנו מאמינים ביכולת שלכם לשלוף פריטים נחוצים מתוך הר הזבל.

הציווי :" שִׁבְעַת יָמִים מַצּוֹת תֹּאכֵלוּ אַךְ בַּיּוֹם הָרִאשׁוֹן תַּשְׁבִּיתוּ שְּׂאֹר מִבָּתֵּיכֶם" (שמות י"ב ט"ו) חל עליכם, ולכן בבקשה עד ערב בדיקת חמץ קחו נא אחריות לפנות את החמץ מחדרכם.

מאמינים ביכולתכם האנושית.

(אבא מאמין – אני טיפה בספק...)

ההורים

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בס"ד

שלט חדר בנים

ילדים יקרים,

בהחלטה משותפת החלטנו אבא ואני לפרק את הארון בחדר שלכם.

מכיוון שאנו רואים כי אין בו תועלת ולהיפך הבגדים נוזלים מן הארון, הדלתות פתוחות למחצה, מה שהורס את הצירים.

במקום הארון החלטנו לשים קופסאות, בבקשה לשים גרביים מלוכלכות בקופסא האדומה, זבל בקופסא הירוקה, חליפות כובעים מכנסיים חולצות ובגדים שהם בספק נקיים בקופסא הכחולה.

במחשבה שניה אבא ואני החלטנו לוותר על הקופסאות יען כי ידענו שהמשימה להכניס כל פריט אל קופסתו מידי מורכבת בעבורכם, ולכן אתם יכולים לאסוף הר זבל, אנו מאמינים ביכולת שלכם לשלוף פריטים נחוצים מתוך הר הזבל.

הציווי :" שִׁבְעַת יָמִים מַצּוֹת תֹּאכֵלוּ אַךְ בַּיּוֹם הָרִאשׁוֹן תַּשְׁבִּיתוּ שְּׂאֹר מִבָּתֵּיכֶם" (שמות י"ב ט"ו) חל עליכם, ולכן בבקשה עד ערב בדיקת חמץ קחו נא אחריות לפנות את החמץ מחדרכם.

מאמינים ביכולתכם האנושית.

(אבא מאמין – אני טיפה בספק...)

ההורים
עצוב כמה שזה נכון...

פרפרזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אני כנראה שובר את המיתוס הזה. גבר מסודר מאוד!

כללית אני שונא ומתעב את הסטיגמות המגדריות (מלבד אי אלו תכונות בסיסיות)! הן בדרך כלל משקפות את סביבת הכותב בלבד. הילדים שלך מפוזרים? זה בגלל שהם בנים; עצלנים? כמובן, בגלל שהן בנות. תסלחו לי, אבל זה ממש לא רציני. על כל מקרה כזה יש מקרה הפוך.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אני כנראה שובר את המיתוס הזה. גבר מסודר מאוד!

כללית אני שונא ומתעב את הסטיגמות המגדריות (מלבד אי אלו תכונות בסיסיות)! הן בדרך כלל משקפות את סביבת הכותב בלבד. הילדים שלך מפוזרים? זה בגלל שהם בנים; עצלנים? כמובן, בגלל שהן בנות. תסלחו לי, אבל זה ממש לא רציני. על כל מקרה כזה יש מקרה הפוך.
כן צודק.
זה כנראה חינוך גרוע שלי!!!
הבן שלי חזר מהישיבה ולנגד עיני הפעורות קיפל את שמיכתו,
שאלתי אותו מה, לימדו אתכם לקפל שמיכות בישיבה?
אז הוא ענה לי: לא. לימדו אותי להיות במקום מסודר, ואם רוצים שיהיה מסודר אז צריך לקפל את השמיכות.
(ותודה ענקית לרב שלו).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה