שאלה חדר אמבטיה וחדר שירות בנפרד או מחובר? אתם בעד או נגד?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מעניין אותי לשמוע מניסיון,
בבית הוריי היה חדר אמבטיה ובתוכו דלת לחדר שירות מה שגרם למקלחת להשאר תמיד מסודרת,
הכביסות לא נערמו בה אלא המשיכו ישר לסלי הכביסה שבפנים.
כיום יש לי חדר אמבטיה נפרד מחדר השירות, הם חדר ליד חדר, אני פחות אוהבת, הייתי רוצה לחבר אותם.
בעבר ראיתי משפחה שחיברו את האמבטיה והחדר שירות לחדר אחד גדול, הם אפילו עשו משטח החתלה גדול להלבשה וחיתול תינוק-
זה היה גאוני בעיניי, היו סלי כביסה וממש אהבתי את הנראות.

אז אשמח לשמוע עוד דעות שירחיבו לי את העניין
מחובר או לא?

נערך לאחרונה ב:

yochy

משתמש פעיל
חדר שירות שיוצא מהאמבטיה זה מושלם
אני ביקשתי מהמעצבת כששיפצנו
שעל זה אני לא מותרת
כך תמיד חדר האמבטיה נשאר מסודר
הכביסה מיד לסלים
לדעתי לא לוותר על זה....

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
אם זה מחובר- כשמישהו מתרחץ אז אין לך גישה למכונת כביסה וכמה שיש יותר משתמשים בחדר רחצה האפשרות להתעסק עם הכביסה בזמנים האלו יורדת- ויש זמנים לחוצים שזה משמעותי

לי היה כמו שאת כותבת- דלת מתוך האמבטיה, במקום של הדלת עשינו ארון דו כיווני מחולק- שאפשר להכניס מתוך האמבטיה לסלי כביסה
ופרצנו פתח מהפרוזדור לחדר כביסה ושם מוציאים את הכביסה מהסלים מהצד השני של הארון

להגיד שחדר האמבטיה תמיד מסודר - קצת קשה להגיד- אבל זה לא אשמת סלי הכביסה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל תלוי בגודל של האמבטיה והחדר כביסה והמיקומים שלהם.
אם יש לחדר כביסה דלת נפרדת מהאמבטיה אז אני כן מעדיפה לשמור על חדר כביסה עצמאי שמאפשר טיפול בכביסה גם כשמישהו מתרחץ, אם בכל מקרה צריך לעבור דרך האמבטיה אז בד"כ אני ממליצה לאחד את החדרים.

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אם יש ביניהם קיר אפשר לעשות סלי כביסה דו כיווניים.

לי היה כמו שאת כותבת- דלת מתוך האמבטיה, במקום של הדלת עשינו ארון דו כיווני מחולק- שאפשר להכניס מתוך האמבטיה לסלי כביסה
ופרצנו פתח מהפרוזדור לחדר כביסה ושם מוציאים את הכביסה מהסלים מהצד השני של הארון
אשמח להבין יותר...

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
קודם כל תלוי בגודל של האמבטיה והחדר כביסה והמיקומים שלהם.
אם יש לחדר כביסה דלת נפרדת מהאמבטיה אז אני כן מעדיפה לשמור על חדר כביסה עצמאי שמאפשר טיפול בכביסה גם כשמישהו מתרחץ, אם בכל מקרה צריך לעבור דרך האמבטיה אז בד"כ אני ממליצה לאחד את החדרים.
הם אחד ליד השני דלת נפרדת לכל אחד

נערך לאחרונה ב:

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
ראיתי אצל כמה משפחות שיש ארון עם מגירות או סלים דו כיווניים. מכניסים את הכביסה מהאמבטיה ויש גישה גם מהחדר שירות.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אצלי זה בנפרד אבל ארון סלי הכביסה נמצא בין שני החדרים כהמשך לקיר, ככה מכניסית את הכביסה בשרותים ומוציאים בחדר שרות ישר למכונה.

ככה רוקדים על שתי החתונות...

יתרונות-
זמינות לכביסה גם כשהמקלחת תפוסה.
הידיים נשארות נקיות ולא צריך לשטוף שוב ושוב
תחושת פרטיות למשתמשי השרותים, אין דלת למרפסת שאולי מישהו מתחבא שם.
סוג של פרטיות לאמא בזמן הטיפול בכביסה.

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אצלי זה בנפרד אבל ארון סלי הכביסה נמצא בין שני החדרים כהמשך לקיר, ככה מכניסית את הכביסה בשרותים ומוציאים בחדר שרות ישר למכונה.

ככה רוקדים על שתי החתונות...

יתרונות-
זמינות לכביסה גם כשהמקלחת תפוסה.
הידיים נשארות נקיות ולא צריך לשטוף שוב ושוב
תחושת פרטיות למשתמשי השרותים, אין דלת למרפסת שאולי מישהו מתחבא שם.
סוג של פרטיות לאמא בזמן הטיפול בכביסה.
פעם ראשונה בחיים שראיתי דבר כזה...
עושה על זה ש''ב נשמע מעניין...
כמו כן
ממש אהבתי את הרעיון של משטח החתלה שנמצא באמבטיה ככה לא צריך להוציא תינוק לשידת החתלה בחדר בחורף
אפשר להחליף טיטולים
בגלל זה חשבתי לעשות חדר גדול שלם

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
אשמח להבין יותר...
יש כל מיני אפשרויות לארון דו צדדי, לפני שעשיתי את זה התיעצתי פה וממש נעזרתי, היו כמה רעיונות וצורות של ארונות עם מגירות ומסילות- העלו פה את האשכול שהתיעצתי לפני שבנינו את הארון
אני לבסוף עשיתי ארון מאד פשוט שמצד האמבטיה יש 4 חלוניות להכניס כביסה ומצד החדר כביסה יש 4 דלתות בכל דלת יש סלסלה של כביסה- סלסילה פשוטה מפלסטיק שאותה אני מוציאה ומעבירה את הבגדים ישר לתוך המכונה

מצרפת לך את התוכנית של הארון שלנו (בצד הוספתי ארונית קטנה לאבקת כביסה סמרטוטים וחומרי ניקוי)
1719140166580.png

קבצים מצורפים

• ארון כביסה.pdf
    KB 379 · צפיות: 45

פירקוד!!

משתמש פעיל
לי היה מחובר. והפרדתי אותם. מאד לא אהבתי את זה שכל מי שנכנס לשרותים רואה את כל הבלגן של הכביסה המלוכלכת והדלי והסמרטוטים וחומרי ניקוי וכו.. עכשיו זה נפרד לי והרבה יותר מוצלח! האמבטיה תמיד מסודרת כי אין בה חפצים מיותרים.. (כל אחד שיוצא מהמקלחת לוקח איתו לחדר שרות את הבגדים המלוכלכים. זה מאד פשוט..) ויש לי חדר שרות מאד שימושי שמאכלס את כל הכביסה המלוכלכת וגם ארון למוצרי ניקוי שזה גם משהו שעדיף שיהיה פחות נגיש..

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אצלי המכונה וסלי כביסה בתוך האמבטיה בתוך ארון מסודר גם המגירות כביסה בתוך ארון מסודר. אף פעם אין בלאגן, ולמדתי לעשות כביסות לא בשעות הרחצה, לא כזה נורא.. הכביסה הנקיה יוצאת לחדר אחר אז אין צורך להוציא כביסה נקיה (מגבות גוף ובגדים תחתונים מאוכסנים באמבטיה לנוחות ולצניעות) מאד נח

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
חיסרון נוסף לחדר אחד גדול מעבר לבלגן, זה הלחות שיש באמבטיה שהורסת את המכונת כביסה וייבוש.
(ואם הם לא נמצאים על הגבהה, אז כל שטיפה נכנס מים מתחת)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חיסרון נוסף לחדר אחד גדול מעבר לבלגן, זה הלחות שיש באמבטיה שהורסת את המכונת כביסה וייבוש.
(ואם הם לא נמצאים על הגבהה, אז כל שטיפה נכנס מים מתחת)
אצלי יש חלון גדול לאיורור והמכונה והמיבש בתוך ארון שלם (כלומר גם למטה) הארון הוא הזזה בתיאום מדויק עם מגירות האבקת כביסה שהמגירה פתוחה יש גישה למגירת השירות.. מצב מומלץ אבל יקר (נגרות)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אצל ההורים שלי יש חדר כביסה מופרד וארון מחובר עם מעין מגלישה לכביסה...
מה שטוב בזה שזה מגביל את הבלאגן למקום אחד סגור וקטן. יש שם מה שצריך לכביסה כולל קרש גיהוץ בוידעם ומחסן למזודות ותיקים
אם היה לי 2X3 מטר פנויים יתכן וזה היה אופציה בהחלט.

פטוניה

משתמש פעיל
מה שטוב בזה שזה מגביל את הבלאגן למקום אחד סגור וקטן.
מכירה אנשים שחיברו את מרפסת השירות לאמבטיה רק בגלל הבלגן שהצטבר בחדר הקטן.
כשחיברו את חדר השירות לאמבטיה השקיעו בארון שמכיל את כל הפרטים בצורה מסודרת ומאורגנת כך שאין סיבה לבלגן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה