דרוש מידע חברת מטבחים מומלצת!

רחלי גוד

משתמש חדש
אנחנו במהלך בניה ושיפוץ של דירה וכעת הגענו לשלב המטבח, אני רוצה לשלוח בקשות ל3 חברות מטבחים איכותיות מומלצות וטובות . אשמח לשמוע המלצות מהזמן האחרון
תודה מראש!

כוכבה ה.

משתמש פעיל
עוקבת..
וואי כמה אשכולות וקולמוסים נשתברו על זה..
ועדין אין כאן שום דבר מוסכם לגמרי
בא נראה מה יעלה בחכה הפעם.

ד. ל.

משתמש צעיר
הכי נכון להזמין את הארונות ישירות מהנגר ואת השיש מאיש שיש!!!
חבל לשלם לחברות המוןןן כסף על תיווך!!!!
בנוסף כשמזמינים ישירות מבעל המלאכה הם נותנים פתרונות יותר טובים לתנאי השטח...
מנסיון!!!

שריתושקה

משתמש חדש
אנחנו במהלך בניה ושיפוץ של דירה וכעת הגענו לשלב המטבח, אני רוצה לשלוח בקשות ל3 חברות מטבחים איכותיות מומלצות וטובות . אשמח לשמוע המלצות מהזמן האחרון
תודה מראש!
ברגל
סמל
זיו
רוזנר
אני עושה עכשיו אצל מטבחי הסטייל
נגר פרטי הצעה משתלמת ביותר

שם איש וביתו

משתמש רשום
מאיפה אתם בארץ?

עשינו מטבח לפני כ 6 שנים במטבחי הרהיט פתח תקווה

שבוע שעבר מגירה גדולה - 80/90 סמ קרסה מעט,
החלטתי לנסות..
התקשרתי לאורי - הבן, המנהל בפועל - הוא לא שואל אותי כלום חוץ מכתובת,
לא מה קרה, לא מתי עשינו את המטבח, אפי' לא בירר מה השם שלנו, כלום, רק אומר שיחזרו אליי.
השמעתי את ההקלטה לחבר, הוא גיחך 'נו, נראה לך שמישהו יגיע..?
אבל יכולתי לספר לו , שתוך שעה וחצי היה אצלי עובד מוכשר שלהם שהבריג כמה ברגים, המליץ לי להעביר את מרכז הכובד פנימה ורצה ללכת,

הראיתי לו את הקלאפה שהקאנט שלה נשרף מעט מנרות שבת,
הוא פירק אותה, והחזיר למחרת עם קנט חדש.

מעולם לא פגשתי שירות דומה.

המחיר שלהם מאוד תחרותי
אין להם שם לא מעצבות ברמה גבוהה ולא הרבה סטייל בחנות, אבל כל תוכנית שתביאו להם הם יבצעו עם חומר איכותי ועבודה מקצועית ומדוייקת
ופשוט כיף לי לפרגן להם....
הצלחה

(הקבלן סגר לנו בהתחלה אצל אחת החברות הנחשבות, הוזכרה גם למעלה, ישבנו שם והבנו איך שלא מעניין אותם בכלל שהתוכנית תאים לנו, רק שהסכום שנצטרך להוסיף יתאים להם.. וגם הקבלן בסוף ביטל את החוזה איתם, בהרהיט יצאנו עם מחיר הרבה יותר נמו על אותה עבודה בדיוק, ושירות..? לא הייתי מנסה אפילו...)

אימהית

משתמש רשום
מנסיון שלי , עברתי מחברה לחברה לקבלת הצעת מחיר - המחירים בשמים!! על כל דבר דורשים תוספות.....
בסוף עשיתי אצל נגר פרטי שבררתי עליו, ושיש אצל איש שיש מעולה שכל יום אני מברכת אותו! ואני מרוצה מאוד!!!!!!!!

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אולי תתנו את הפרטים של הנגרים/ האנשים הפרטיים הללו?

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ברגל
שיש - בית ישראל

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

120161

משתמש מקצוען
בתי שכרה אדריכלית / מעצבת פנים לדירה בבניה.
היא לחצה אותה מאד לקחת חברה ידועה של מטבחי יוקרה.
כנראה שיש לה הסכם איתם.
לצערנו התוצאה לא שווה את המחיר
וגם כוללת הרבה חסרונות...
דלתות שחורות למקרר ולמזווה - רואים כל טביעת אצבע.
במקרר מגירה גדולה כבר נופלת .
כיורים כמו פעם - הגיעו למסקנה שהתקנה שטוחה יש בה גם חסרונות אז חזרו אחורה ...
אנחנו חושבים שחברה "משלנו" היתה מבינה יותר טוב את צרכי עקרת הבית החרדית ומקבלת נסיון ממשפחות עם צרכים של המגזר.
יש לציין שהאדריכלית כן הבינה את הצורך במטבח ענק שלא כמקובל במגזר החילוני - ביטלו חדר והתוצאה מצוינת.
(אמרה - משפחה מרוקאית (חלקית...)צריכה הרבה שטח בישול ושהריחות ישארו במטבח...)

י.האנייקוועצער

משתמש רשום
יש נגרית קלאר בבני ברק אחד מקצועי עם שירות מעולה !
עשיתי אצלו מטבח במחיר שפוי ויצאתי ממש מרוצה .
מס' ליצירת קשר 0527138565

צמה

משתמש פעיל
יוצרי ai
מצטרפת להמלצות החמות על מטבחי הרהיט!
נקודה חשובה,
חשוב לבוא עם תוכנית ממעצבת שלכם, ולא להסתמך על המעצבות שלהן

הירקן

משתמש פעיל
עשיתי לאחרונה מטבח אצל שמעון ג'נח, נגר אמין מאוד מאוד - תמיד עונה מייד בטלפון מגיע על כל אפצ'י. ושיש אצל איש שיש ישראל רוזנשטיין- מחיר פצצה עבודה מטורפת, נתן לי הצעת מחיר כמו אצל ה"בנידודים" ועוד עליתי עם השיש על הקיר, כל יום מברכת על זה
מס' טלפונים:
שמעון ג'נח:0508756036
ישראל רוזנשטיין:0542086429

חושבים טוב

משתמש חדש
אני וחבר עשינו מטבח, מטבחים גדולים.

החבר שכנע אותי ללכת לאיזה נגר שהיה נחשב, והוא שמע שהוא בטיפ טיפה יותר זול.

אני התעקשתי ללכת לחברת מטבחים - אני האמנתי שכדאי שיהיה אבא למטבח...
עשיתי בירורים בכל המי ומי, בסוף אחרי המלצות ובדיקות עשיתי מטבח - במטבחי אינטגרלי, היינו מרוצים עד הגג, קודם כל המטבח הגיע בזמן, עם איכות ודיוק עד הפרטים הקטנים, בנוסף היו שירותיים וזמנים מאוד (ממליץ בחום!).

חבר שלי הלך לנגר ההוא (דרך אגב יהודי), מסכן, יותר מחצי שנה המטבח היה רק עם הגוף של המטבח, בלי דלתות ובלי מגירות וכו', כמובן בינתיים נכנס לדירה כך, הוא התקשר, איים וצעק על הנגר (חוץ מלהתקשר - שרוב הפעמים הוא לא עונה לו, לא היה לו מה לעשות), והנגר עם תירוצים שונים ומשונים דחה אותו...
לדעתי, עד היום המטבח לא גמור לגמרי, את האמת לא נעים לי לשאול אותו, הוא כל כך לקח את זה ללב, נסע לבלורן לראות אם ההזמנה בוצע וכו'.
שתבינו הוא שילם לנגר מעל 60,000 ש"ח, בסוף הוא שילם הרבה יותר ממני.

בקיצור: זה אינדיבידואלי. וכדאי לדעתי לפתוח קצת ראש.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה