חברתי מחפשת עבודה בדחיפות!

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נקדנית ומגיהה לשונית
פנויה כרגע להצעות עבודה

מרים עזרא
052-7618480

אני ממליצה עליה בחום!
עבדה איתנו ואנו מרוצים מעבודתה.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מזכיר לי סיפור:
יהודי בא אל החפץ חיים וחפץ בדרך תשובה, אך התבייש לומר שחטא. פנה אל החפץ חיים ואמר לו: חברי, אשר התבייש לבוא, שלחני לבקש דרך תשובה, כאשר כזאת וכזאת עשה.
ענהו החפץ חיים:
תמיהני על חברך, מדוע היה צריךלשלוח אותך. יכול היה לבוא בגפו, ולומר שמאן-דהו שלחו? - - -

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה הקשר בין הסיפור לבין ההודעה?

אולי היא לא חברה בפרוג?
אולי בכלל אין לה אינטרנט?

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
זה ברור שבמאה הקודמת חי יהודי משכמו ומעלה, גדול הדור, אשר בשם "חפץ חיים" יכונה בפי בני עמינו. וכמעט באותה מידה ברור גם שהסיפור הזה אירע... אולם מדוע הדבקת את הסיפור לחפץ חיים בדווקא? הלוא היית יכול להדביק זאת לכל גדול אחר, ואני בעצמי כבר שמעתי סיפור זה, באותה גירסה, מספר פעמים, וכל פעם תוך הדבקה לגדול אחר.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כבר אמר מי שאמר:
אני מכיר הרבה שמות, ואני מכיר הרבה פרצופים, רק משהו בקישור שלהם משתבש לי תמיד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה