דרוש מידע חברות ביטוח, איזה?

• פותח הנושא 120
  • פורסם בתאריך

120

משתמש חדש
בס"ד
ערב טוב.
אני מעונינת לעשות ביטוח בריאות.
מי יכול להמליץ לי באיזה חברה הכי כדאי לבצע את הביטוח,
מי נותן הכי הרבה?
מבחינת שירות?
מבחינת טביעות?
כל מי שנמצא באיזה חברת ביטוח ויכול לעזור אני השמח
תודה רבה

לצאת מהריבוע

משתמש מקצוען
בס"ד
לדעתי הפניקס.
אני עובדת בסוכנות ביטוח ועובדת מול כל החברות..
הפניקס בד"כ משלמים בזמן, נותנים מענה מהיר ויעיל בניתוחים וגם משלמים לפנים משורת הדין..
הראל גם נקראים מאד מקצועיים אבל לפעמים מקצועיים יותר מידי זה לא טוב כי הכללים מאד נוקשים .

חברה זה חשוב אבל בביטוחי בריאות לא פחות(ואולי יותר..) זה הסוכן!
כי במקרה של תביעה - צריך סוכן שיידע איך להגיש את התביעה בצורה שתתקבל.
ובמידה ותהייה דחיה - ילחם עבורך (ויש לו דרך..)מול החברה שכן תשלם..וכו'.

120

משתמש חדש
הסוכן שלי זה משהו שאני יכולה לסמוך עליו
הוא כבר ביטח עוד מהמשפחה והוכיח את עצמו

לצאת מהריבוע

משתמש מקצוען
אם יש לך סוכן שאת סומכת עליו והוכיח את עצמו , אז תלכי עליו ועל המלצתו.
בד"כ סוכן ממליץ על חברה שהוא חזק בה ובמקרה הצורך יש לו דרך להשפיע.

א.ר.

משתמש פעיל
רפאלי ביטוחים עובדים עם כל חברות הביטוח והכי חשוב שיש להם שירות מעולה והם מגישים את התביעה לחברת ביטוח ולא כמו הסוכן הקודם שלנו שאמר לנו להתקשר... ויש הבדל שמים וארץ מי מגיש את התביעה...

רוגע

משתמש מקצוען
מתענינת גם איך באיילון?
למיטב ידיעתי חברת איילון פחות מומלצת בביטוח בריאות.
פוליסת בריאות מורכבת מהרבה כיסויים.
יש כיסויים שהפניקס טובים יותר ויש כיסויים שחברת כלל טובים יותר..
לדוגמא: חברת כלל הכי טובים בכיסוי של תרופות שלא בסל.
סוכן טוב מפעיל את שיקול דעתו ויודע להמליץ לפי הצרכים והתקציב שלך מה הכי טוב בעבורכם.
לדוג' :בחברת מגדל ומנורה יש ילד רביעי חינם. לעומת כל החברות שכל ילד נוסף עולה עוד כסף.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בס"ד
ערב טוב.
אני מעונינת לעשות ביטוח בריאות.
מי יכול להמליץ לי באיזה חברה הכי כדאי לבצע את הביטוח,
מי נותן הכי הרבה?
מבחינת שירות?
מבחינת טביעות?
כל מי שנמצא באיזה חברת ביטוח ויכול לעזור אני השמח
תודה רבה
מכיר סוכן ביטוח, עם שירות!! אם אתה מעונין, בפרטי.

• תודה
Reactions: ST+

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לחסידות בעלז יש הסכם קולקטיב שווה במיוחד בביטוח בריאות. תנאים טובים ומחיר משפחתי גלובלי ( גובהו מושפע מגילו של ראש המשפחה). שווה לברר עליו ולראות איזה סוכן מטפל בעניין. יתכן וגם אנשים שאינם משתייכים לבעלז יכולים להצטרף.
אם יש כאן חסידי בעלז שיוכלו להפנות ולתת פרים - אשמח.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
לחסידות בעלז יש הסכם קולקטיב שווה במיוחד בביטוח בריאות. תנאים טובים ומחיר משפחתי גלובלי ( גובהו מושפע מגילו של ראש המשפחה). שווה לברר עליו ולראות איזה סוכן מטפל בעניין. יתכן וגם אנשים שאינם משתייכים לבעלז יכולים להצטרף.
אם יש כאן חסידי בעלז שיוכלו להפנות ולתת פרים - אשמח.
לא צריך להיות חסיד בעלז כדי להפנות. מצו"ב תנאי הפוליסה. אני בספק אם התנאים באמת משתלמים כל כך, צריך לבחון את זה מול המתחרים. כן אפשר להיות בטוחים באמינות של הרב מרדכי אייכלר, הסוכן/בעל הפוליסה. הרב אייכלר הוא עסקן רפואי בלי/עם קשר לפוליסה המדוברת.
הטלפון שלהם: 02-502-2354
כתובת המייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

קבצים מצורפים

• ‏‏תנאי הפוליסה - עותק.pdf
    KB 368.3 · צפיות: 72

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה