דרוש מידע חבילה עוברת. ויש לזה מחיר!

חבילה מדלת לדלת לכל מקום בארץ מחיר: 50 ש"ח

• אין לי חבילות לשלוח בדר"כ. וכשיהיה, נסתדר בעז"ה עם איזה קומבינה

• מצליח/ה להעביר חבילות בחינם/ מחיר יותר מוזל

• יש לי מידי פעם חבילות לשלוח, והייתי מעוניין/ת

• מעדיפ/ה להביא את החבילה לחברה ברח' זבוטינסקי פ"ת ולשלם 35 ש"ח

• זה רלוונטי בשבילי רק אם יהיה לי חבילה לצפון או לדרום

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולם.
בימים אלו אני מנהל מו"מ עם חברת שליחויות גדולה
שמעבירה חבילות מדלת לדלת לכל חור בארץ תוך יממה.
חברה רצינית עם ביטוח על החבילות ועם קבלות מס וכ"ו.
אני ישמח אם תשיבו לסקר בכנות.
תודה.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
רק להבהיר שהאופציה הרביעית היא גם דרכי, אלא שזה חוסך את השליח שאוסף,
חבילה חד פעמית בחברות הללו (אם זה לא דרכי, לצורך העניין) עולה בין 120 - 250 ש"ח

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שלום לכולם.
תודה.

לי זה מאד יעזור.
לפעמים לקוחות מבקשים ממני עיצוב כולל הדפסה
וכיון שאין לי אפשרות למשלוח זול יחסית ובמהירות, אני מוותרת על העבודה הזו...

בהצלחה

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
לא התיחסתם לגודל או משקל חבילה.
משקל עד 25 ק"ג
נפח בערך כמו מזוודה (אולי 40 ליטר אני צריך לבדוק)
אבל נפח פחות מקפידים כל עוד החבילה נראית נורמלי בצורת ריבוע או מלבן וארוזה היטב.
לעיתים רחוקות ישנם חבילות שיעלו יותר למשל אם בא לך לשלוח זכוכית מטר על שני מטר שזה גם שביר וגם לא נוח וכד' אבל זה נדיר.
עכ"פ לא מדובר בחברה קטנה שבודקת כל חבילה כדי להרוויח עוד כמה שקלים.

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם.
תודה.
וכמה יוצא אם יש מנוי בדואר ישראל לחבילה כזו? אשמח לדעת כי אני רוצים לסגור עיסקה של שליחת חבילות לכל מקום בארץ (בין 2-20 ספרים)

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
בחברה שאני איתם במו"מ:
אם אוספים יותר מ8 חבילות ממקום אחד אז האיסוף הוא בחינם.
ואז נשאר לשלם רק על השליחות 35 ש"ח לכל חבילה כמו שרואים באפשרות הרביעית בסקר ששמתי למעלה.
בכל מקרה, כשאוספים כמה חבילות ממקום אחד משלמים 15 ש"ח על איסוף כולם, ואז 35 ש"ח לחבילה.

לנוחות כולם הבאתי קישור לתעריפים של דואר ישראל לפני מע"מ

https://mypost.israelpost.co.il/דואר-שליחים/מחירון-דואר-שליחים-מדלת-לדלת-למנויים-בלבד/

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה