דרוש מידע זקוק להמלצה דחופה לרכב 7 מקומות אמין ללא תקלות וחסכוני בדלק כמה שיותר - מנסיון בלבד

שרגא מ...

משתמש צעיר
שלום רב
זקוק להמלצות על רכב 7 מקומות

*אמין , נטול תקלות
* חסכוני בדלק
* עדיפות לרכב שקיים בחברות כמו אלדן אלבר וכדו'

מניסיון אישי בלבד
תודה מראש !

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
פריוס פלוס הוא רכב אמין מאד, חסכוני מאד, ושומר על הערך שלו,
אבללללללללללל הוא עולה ממש ממש יקר אלא אם כן זה ק"מ ממש גבוה שאז זה במחיר שפוי אבל הק"מ ממש לא,
פריוס פלוס ב-100 אלף ש"ח נמכר עם ק"מ של 200 ומעלה,
ובנוסף אני באופן אישי שונא את טויוטה כי אין שם כלום מעבר, שום פינוק ושום דבר שהוא מעבר למה שחייבים.

יש רכב שאולי יישמע לך לא אמין אבל תברר ותבדוק אצל מי שאתה רוצה,
לניסאן יש רכב שנקרא אקס טרייל, הוא ממש גבוה ממש ג'יפ,
יש להם שתי סוגים באקסטרייל, יש כאלו על בנזין ויש כאלו על דיזל, הבנזין הוא רכב כמו כל ניסאן, נחמד וכו'
אבל לא כזה אמין,
אבל האקס טרייל שמונע בדיזל הוא רכב אמין מאד מלבד תקלה אחת ידועה (בכל רכב יש אחת כזו, לפחות פה זה משהו זול) זה המאוורר מנוע שיכול ללכת ולהחליף לאחד חדש זה 1500 ש"ח ותו לא, לעומת בטריה שיכולה ללכת בפריוס פלוס בגלל הק"מ הגבוה שקונים אותו ואז להחליף זה סיפור שיכול להגיע גם ל-30 אלף ש"ח.

האקס טרייל הרבה יותר מרווח בשורה האמצעית, ובכלל אני לא מכיר כמעט רכב שהשורה האמצעית שלו מרווחת כמו האקס טרייל מלבד מנהלים וכו', חוץ מזה הוא נחשב רכב ממש ממש אמין כי כידוע שמנועי דיזל זה מנועים שמחזיקים המון המון ומנועים אמינים מאד,

וגולת הכותרת שהוא רכב ממש חסכוני, בבין עירוני הוא בממוצע 1 ל 15 ובנסיעה ארוכה ורגועה מגיע גם ל 1 ל 20,

אני יודע שזה נשמע מוזר אבל תברר ותבדוק עם מי שבאמת מבין או אפילו בגוגל ותראו אם זה נכון או לא.

שורה תחתונה בשביל להבין את הרעיון אז ככה:
ב100,000 ש"ח תוכל לקנות טויוטה שעשתה בערך 200,000 ק"מ - שיש מצב (לא חייב להיות אבל בהחלט יכול לקרות) שתצטרך להחליף בטריה במחיר מטורף.

וניסאן אקס טרייל תמצא כזה שעשה 70,000 ק"מ ופחות, שזה כמעט כמו לקנות רכב חדשששששש, בלי לדבר על הפינוקים שיש שם בגרסה המפוארת.

אבל שוב, רק אלו שמונעים בדיזל

אם יש שאלות נוספות אז בשמחה.

שרגא מ...

משתמש צעיר
סיטרואן c4 פיקאסו רכב מרווח וחסכוני אם מנוע אמין מאוד (אפילו שהוא צרפתי המנוע ספציפית של האוטו הזה אמין)
תוכל למצוא ב50 60 א
יד 2 מלא בעשרות מהדגם הזה
וכל מומחה שדיברתי איתו אמר לברוח מסיטרואן
וגם מהדגם הזה
זה כנראה הרכב הכי נפוץ למכירה בשוק היד 2 כי המון המון מנסים לברוח ממנו

אתה מכיר משהו אחר ?
יש לך ניסיון אישי ?
יש אולי תתי דגמים כן איכותיים?
אני אשמח לשמוע.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לנו יש טויטה ורסו.
אמינות: טיוטה אין מה להוסיף.
בשורה האחורית צפוף, פחות מתאים לילדים גדולים.
חיסכון: משוקלל 1 ל-9.
(אנחנו ספציפית המרנו לגז (2.5 ₪ לליטר) יותר חסכוני מפריוס+ בנוסף לעלות קניית הרכב שהוא חצי מפריוס+)

קצינלנבויגן

משתמש צעיר
יד 2 מלא בעשרות מהדגם הזה
וכל מומחה שדיברתי איתו אמר לברוח מסיטרואן
וגם מהדגם הזה
זה כנראה הרכב הכי נפוץ למכירה בשוק היד 2 כי המון המון מנסים לברוח ממנו

אתה מכיר משהו אחר ?
יש לך ניסיון אישי ?
יש אולי תתי דגמים כן איכותיים?
אני אשמח לשמוע.
אני מדבר על פיקאסו דור 2 דווקא.
טורבו בנזין 1.6 ליטר 165 כ''ס
הבנתי שהוא רכב אמין ופשוט הסטיגמה של סיטרואן נפלה גם על הדגם הזה
וזה בדיוק ההזדמנות כי הוא נחשב כסיטרואן אבל בעצם הוא לא נופל באמינות מהרבה רכבים אחרים
לא היה לי את זה אבל ככה שמעתי מכמה וכמה מומחים

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
לא לגעת בניסאן = רנו!!!
תציף את השאלה בקישור המוצ"ב ויהיה לך הרבה שיוכלו וישמחו לעזור לך
כעיקרון זה נכון וניסאן כיום זה רנו, ולכן הדגשתי כמה פעמים שהדגם שמונע בדיזל הוא אמין מאד ויש אותו למלא מלא מלא אנשים, הוא נפוץ מאד ואפשר לברר עליו הרבהההההההההה אצל מי שמבין ולא סתם חושב,

שוב ניסאן-רנו זה לא אמין, עדיין לא צריך לברוח כמו אש אבל נכון שלא נחשבים להכי אמינים, אבל הדגם שמונע בדיזל נחשב לאמין מאד מאד מאד.

לנו יש טויטה ורסו.
אמינות: טיוטה אין מה להוסיף.
בשורה האחורית צפוף, פחות מתאים לילדים גדולים.
חיסכון: משוקלל 1 ל-9.
(אנחנו ספציפית המרנו לגז (2.5 ₪ לליטר) יותר חסכוני מפריוס+ בנוסף לעלות קניית הרכב שהוא חצי מפריוס+)
השורה האחורית היא ממש כמו בית כלא,
אבל גם השורה האמצעית צפופה באופן מחריד, גם במקום לרגליים וגם ברוחב, שלושה מבוגרים לא יכולים לשבת שם, הם ממש אחד על השני מנסיון אישי ארוך,
תיכנסו לטויוטה ורסו בשורה האמצעית ותרגישו שזה צפוף באופן מחריד שלא לדבר על השורה האחרונה, ובאקס טרייל השורה האמצעית היא כמו חדר בבית מלון.

נ.ב. אין לי שום אחוזים ולא מוכר כזה רכב, רק מכיר טוב טוב את הרכבים הללו.

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה

תסתכלו בהודעה של פותח האשכול על החלפת בטריה, זה דבר שעולה המון המון המון כסף וקורה בערך ב-200,000 ק"מ,
תזכרו שאחרי הכל רכב שעשה 200,000 ק"מ לעומת רכב שעשה 50 זה שמיים וארץ וזה פשוט רכב חדש אל מול רכב ישן מאד, וגם אם הוא חברה פחות אמינה, עדיין הוא רכב כמעט חדש בפרט שהדגם הזה ספציפית אמין מאד כמו שכבר כתבתי.

מכיר כמה האנשים שנוסעים על הרכב הזה ומרוצים עד הגג עם אפס תקלות.

אלי @@@

משתמש מקצוען

תסתכלו בהודעה של פותח האשכול על החלפת בטריה, זה דבר שעולה המון המון המון כסף וקורה בערך ב-200,000 ק"מ,
תזכרו שאחרי הכל רכב שעשה 200,000 ק"מ לעומת רכב שעשה 50 זה שמיים וארץ וזה פשוט רכב חדש אל מול רכב ישן מאד, וגם אם הוא חברה פחות אמינה, עדיין הוא רכב כמעט חדש בפרט שהדגם הזה ספציפית אמין מאד כמו שכבר כתבתי.

מכיר כמה האנשים שנוסעים על הרכב הזה ומרוצים עד הגג עם אפס תקלות.
לידיעתך בשנתונים האלו יש אחריות על הסוללה פריוס + שעולה 100K היא מינימום 2018 והיא חייבת להיות עם אחריות על הסוללה בלי אחריות לא לגעת בכלל ואחרי החלפת סוללה הרכב נוסע עוד 200אלף בכיף מה שלא קורה בשום רכב משפחתי אחר
אני גם ממליץ על הפורום הנ"ל יש שם הרבה מומחים לרכב מאנ"ש שאוהבים לעזור בעניני רכבים
אני אישית ממליץ על פריוס + אבל לא נראה לי שקיים בחברות כמו אלבר וכ"ו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה