זקוקה לעזרה:אין אינטרנט בלי כבל מחובר לראוטר

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כתובת IP הגדרות רשת ואירנט שינוי אפשרויות מתאם ללחוץ על הרשת של האיטרנט ואז פרוטוקל איטרנט גירסה 4 ולהגיד מה כתוב
בסוף הצלחתי לפעול ע"פ ההוראות האלו אבל זה מחזיר אותי לרשתות זמינות. מה השלב הבא? לא כתוב משהו ספיציפי. איפה מגדירים את ה DNS?

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה מה שעולה: ואגב אלי לעשות התקנה או אישור?
1594589322309.png

1594589508037.png

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
רשתות - כשאני צריכה לחבר כבל אז אין לי רשתות זמינות (לפעמים של שכנים)
גרסת מערכת ההפעלה - נדמה לי windows 10, הכל הכי חדש מחשב בן שנה וחצי
נסי לעקוב אחר ההוראות שלי באשכול הזה, ייתכן שהבעיה אצלך דומה. תעברי עד סוף האשכול:

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L

בני2

משתמש מקצוען
זה נראה כאילו הוא לא מזהה את הכרטיס רשת, הצילום שהעלית ממנהל ההתקנים הוא כשהוא עובד הWIFI או לא?
בעיקרון הכי פשוט זה מתי שזה לא עובד או להביא מחשב אחר ולראות אם הוא כן קולט את הWIFI של הראוטר אם כן הבעיה במחשב והפתרון זה או לבדוק שהדרייברים מעודכנים או יותר הגיוני(במקרה שלך) שהכרטיס רשת נדפק ולקנות כרטיס רשת בכמה שקלים.
אם גם במחשב השני הוא לא רואה את הWIFI הבעיה בראוטר ולפעמים כיבוי והדלקה שלו תעזור [אם אים לכם מחשב אחר תכבו את הראוטר ותוציאו אותו מהשקע לכמה שניות ותחברו שוב תראו אם חזר] או שתעשו הפעלה מחדש למחשב.

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה נראה כאילו הוא לא מזהה את הכרטיס רשת, הצילום שהעלית ממנהל ההתקנים הוא כשהוא עובד הWIFI או לא?
בעיקרון הכי פשוט זה מתי שזה לא עובד או להביא מחשב אחר ולראות אם הוא כן קולט את הWIFI של הראוטר אם כן הבעיה במחשב והפתרון זה או לבדוק שהדרייברים מעודכנים או יותר הגיוני(במקרה שלך) שהכרטיס רשת נדפק ולקנות כרטיס רשת בכמה שקלים.
אם גם במחשב השני הוא לא רואה את הWIFI הבעיה בראוטר ולפעמים כיבוי והדלקה שלו תעזור [אם אים לכם מחשב אחר תכבו את הראוטר ותוציאו אותו מהשקע לכמה שניות ותחברו שוב תראו אם חזר] או שתעשו הפעלה מחדש למחשב.

בזמן שהיה מחובר עם כבל

אין לי מחשב אחר להביא אבל את הסוף כבר עשינו מלא פעמים.

אז מה נשאר - איך רואים אם הדרייברים מעודכנים?
ואם הכרטיס רשת באמת מקולקל איך ניתן לאבחן וכמה עולה כרטיס חדש?

בני2

משתמש מקצוען
ואם הכרטיס רשת באמת מקולקל איך ניתן לאבחן וכמה עולה כרטיס חדש?
כנראה זה הפינה, תעלו צילום כאשר הWIFI כן עובד, כרטיס חדש אפשר לקנות ב330-40 ש""ח בכל חנות מחשבים מתחבר לUSB.

את הסוף כבר עשינו מלא פעמים.
איזה סוף? של הסוף? כלומר הפעלה מחדש או כיבוי של הראוטר או שתיהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה