בשרי זקוקה בדחיפות לקניה גדולה של בשר ודגים- מישהו יכול לכוון אותי איך לקנות?

Rachel t

משתמש חדש
אני אחרי לידה ודיאטנית קלינית אמרה לי לאכול כמעט כל היום בשר ודגים,
אנחנו זו"ץ עם תינוק,
ואין פה קהילה מסודרת,
תוכלו לעזור לי?
תודה רבה!

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
הרבה יותר זול, בטח במפורק.
תחפשי באיזור שלך מכירה של הרב נויבירט
בדרך כלל הם מוכרים טרי יותר זול מאור שי בקפוא
אם תכתבי איפה את גרה אוכל להשיג לך מספר של המוכר המקומי

המעלה של טרי הוא היכולת לחלק לפני הקפאה לפי מנות בפרט אם את זוג צעיר

Rachel t

משתמש חדש
תחפשי באיזור שלך מכירה של הרב נויבירט
בדרך כלל הם מוכרים טרי יותר זול מאור שי בקפוא
אם תכתבי איפה את גרה אוכל להשיג לך מספר של המוכר המקומי

המעלה של טרי הוא היכולת לחלק לפני הקפאה לפי מנות בפרט אם את זוג צעיר
בגבעה הצרפתית,
תודה רבה!

אמיליה

משתמש מקצוען
יש מכירה של הרב נויבירט בבית וגן
מחירים יותר זולים ממשנת יוסף

ינאב

משתמש פעיל
אבל היא כתבה בשר ודגים. נויבירט זה עופות לא!?
מה עם המכירה של הרב לוין?

יחשבאף

משתמש מקצוען
אם את אמורה לאכול כל יום ואתם זו"צ אז אני משערת שהכמות השבועית שאת צריכה היא בערך הכמות היומית של המשפחה שלי...
מה שאנחנו עושים זה עוקבים אחרי מבצעים ברשתות (אושר עד, יש חסד, שפע ברכת השם) וכשיש מחירים טובים קונים סטוק הביתה, ושמים במקפיא.
לפעמים טרי, לפעמים קפוא, תלוי מה בדיוק יש...
ואז יש תקופה שאוכלים הרבה כרעיים, יש תקופה שאוכלים הרבה חזה, יש תקופות של בשר טחון, תלוי מה בדיוק מילאנו את המקפיא באותה תקופה...
בהצלחה!

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוולדאן ראיתי עצמות עם בשר 4 קילו ב100 ש"ח

Rachel t

משתמש חדש
אם את אמורה לאכול כל יום ואתם זו"צ אז אני משערת שהכמות השבועית שאת צריכה היא בערך הכמות היומית של המשפחה שלי...
מה שאנחנו עושים זה עוקבים אחרי מבצעים ברשתות (אושר עד, יש חסד, שפע ברכת השם) וכשיש מחירים טובים קונים סטוק הביתה, ושמים במקפיא.
לפעמים טרי, לפעמים קפוא, תלוי מה בדיוק יש...
ואז יש תקופה שאוכלים הרבה כרעיים, יש תקופה שאוכלים הרבה חזה, יש תקופות של בשר טחון, תלוי מה בדיוק מילאנו את המקפיא באותה תקופה...
בהצלחה!
אני גרה בירושלים,
אשמח מאוד לדעת על מבצעים כאלו
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה