אתגר יומי זמן לומר תודה • אתגר 84

מצב
הנושא נעול.

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
ראשית תודה לכל מי שדרג ואהב את היצירה של משל גן המשלים באתגר המשלים.

חיפשתי נושא שיתאים לרוח הימים ועדין לא עלה כאן,
ולא כ"כ מצאתי.... נראה שבאמת הקיפו פה את הגלות והגאולה מכל כיוון אפשרי.
אז החלטתי ללכת על הנושא של הכרת הטוב , כי מה יותר מתאים מלהרבות שלום בעולם ובאהבת חינם בימים אלו?

מאמינה שכל אחד ואחת מאיתנו נעזרים במידע העצום שיש פה
אז יש לכם הזדמנות לומר תודה.

האתגר הוא - ליצור תמונה שתבטא את התחום בו נעזרתם פה בפורום של פרוג ועליו אתם רוצים להודות
יש להוסיף ליצירה משפט תודה קצר עם הסבר.
ואם אתם זוכרים את שם הניק/ית שעל ידו נעזרתם או שיש לכם קישור לאשכול שעזר לכם, אז זה הזמן לתת קרדיט ולהודות וכדאי ורצוי להוסיף את הקישור.

והתודה שלי-

פותחת בכבוד האכסניה תודה ל @prog @טובי דיקמן משפחת דיקמן היקרה, על פורום חרדי יחיד מסוגו!
המאפשר לכל אחד למצוא מידע בכל נושא שהוא, כמעט אין דבר שלא מצאתי לו תשובות בפרוג .
ושלא נדבר על הפן המקצועי, הקבוצות, הפורומים, כמעט בכל מקצוע אפשרי.
ואם בבינה מלאכותית אנחנו עוסקים, אז רק בזכות הפורום הזה הכרתי את התחום ולמדתי להשתמש בו.
אז תודה:)
1723142334437.jpg

ותודה ל @ה. בקר היקרה!
שקודם כל באשכול שלה זכיתי.
וכן על המתכונים, החוברות, ההדרכות, הכל מונגש בצורה ברורה , אסתטית ומגרה ללא תמורה.
ולנו נשאר רק לשפוך את החומרים וליהנות.
אז שכוייח!
1723181175635.jpg

כללי האתגר:​

• בכל הודעה נתן להעלות יצירה אחת בלבד!
  • ניתן להעלות עד שלוש יצירות לאתגר.
  • היצירה נוצרה במיוחד לצורך האתגר ובבינה מלאכותית בלבד
  • יש להעלות תמונה בקובץ JPG או PNG. (קבצים בפורמט webp לא עולים טוב).
  • אין להוסיף טקסט מיותר מלבד כותרת אינפורמטיבית.
  • לפני ההשתתפות באתגר חובה לקרוא את חוקת האתגרים.
  • פטפטת בנספח בלבד!

זמני האתגר:​

האתגר יהיה פעיל החל ממוצ"ש בשעה 22:00 ועד 23:59 למחרת.
(יצירות שיעלו קודם לא ישתתפו באתגר!)

בהצלחה!

הפיתרון
זמן לומר תודה לחכמת ההמונים, בה כל אחד מביא את הצבע שלו ויחד נוצרת תמונה מושלמת, מורכבת מצרוף הנקודות הטובות של כולם. תודה לכולכם!
1723316409704.png

כח הרצון

משתמש מקצוען
למרות העומס הרב שיש לו ערב הבחירות לנשיאות, מוצא מיסטר @טראמפ 2024 זמן בשבילנו הפרוגיסטים לעדכן אותנו בכל עת מהמתרחש מחצרות האדמו"רים ומהיכלי הישיבות וכמובן כל מה שקורה בעולם כולו כולל סקופים בלעדיים מהתמודדתו לנשיאות...
נודה לו על כך!!!
הנה לכם תמונה בלעדית בה ניתן לראות כיצד הוא מעלה תוכן לאתר פרוג היישר מהחדר הירקרק שבית הלבן :)

1723316068621.png

נערך לאחרונה ב:

מדינאית

משתמש פעיל
על חברות חדשה, התלבטויות והמון ספקות שמצאו אוזן קשבת הכוונה ועזרה...תודה!
Default_a_surreal_and_vibrant_cinematic_photo_of_Creating_a_3D_1.jpg

Creating a 3D animation.
A one and a half year old 3D animated girl lovingly hugs a 3D animated computer that has big laughing eyes and a big smile and has arms and legs.
The computer screen says PROG in light green.
In the background a 3D animated home atmosphere.
The whole bright and cheerful piece is made of 3D animation.

לאונרדו.

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
תודה להנהלת פרוג, @prog
שבימים סוערים אלו, כשאנחנו באי בודד, מזכירים לנו מידי יום ביומו

באמת הוא עניין גדול וסגולה נפלאה להסיר ולבטל מעליו כל דינים ורצונות אחרים שלא יוכלו לשלוט בו, ולא יעשו בו רושם כלל – כשהאדם קובע בלבו לאמר: 'הלא ה' הוא האלוקים האמיתי ואין עוד מלבדו יתברך שום כוח בעולם, וכל העולמות כלל והכל מלא רק אחדותו הפשוט יתברך שמו.

ומבטל בלבו ביטול גמור, ואינו משגיח כלל על שום כוח ורצון בעולם ומשעבד ומדבק טוהר מחשבתו רק לאדון יחיד ברוך הוא – כן יספיק הוא יתברך בידו שממילא יתבטלו מעליו כל הכוחות והרצונות שבעולם, שלא יוכל לפעול לו שום דבר כלל".

'נפש החיים להגר''ח וואלוז'ין'

Default_A_vibrant_and_intricate_illustration_of_the_Land_of_Is_0.jpg

נערך לאחרונה ב:

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התודה שלי קצת ישנה, ולצערי הרב אני רואה שהניק כבר לא נמצא ברשימת הניקים,
אבל חייבת תודה ענקית לניק: @צל99 , על המון עזרה והכוונה ברכישת ציוד הצילום שלי. מודה כל פעם מחדש.
אם מישהו מכיר אישית את צבי לין, אשמח שישלח לו את תודתי.

Designer (2).jpeg

רינהרינה

משתמש מקצוען
תודה לחברי פרוג על מכשירי החשמל שמסייעים לי במשק הבית- בלעדי פרוג ככל הנראה לא הייתי חושבת לרכוש אותם, הכרתי אותם דרך פרוג והשתכנעתי,
לא זוכרת מי הממליצים, קבלו כולם את תודתי,
כן זוכרת את ההמלצה של @HennyS להשתמש בחומר רצפה AJAX לטינקו ונהנת מההמלצה, אז תודה גם לך! (וכמובן לא לוקחת אחריות על ההמלצה...)
המכשירים שרכשתי ואולי בלי פרוג לא היו לי: שואב רובוטי, שואב שוטף ומדיח כלים.
1723320367715.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה