זיכרון חיצוני לגיבוי המחשב איזו דגם חברה הכי טובה?

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אמרו לי WD
זה נכון?
וא"כ איזה דגם שלהם?
זה או זה?
אשמח לשמוע מהמומחים!
תודה
1580305474A74MG.jpg42717008c.jpg

m.m.m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש כמה חברות וכמה סוגים זה גם מאוד תלוי לאיזה צורך זה לדוגמא אם אתה הולך לטלטל את זה ממקום למקום עדיף ssd ובאם אתה לא מתכנן לטלטל את זה אז אין צורך בssd (בסוג האס.אס.די. יש הגנה גבוהה מפני זעזועים) ההבדל מתבטא גם במחיר שכונני ssd יעלו יותר...

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
SSD מעלתו העיקרית היא המהירות,
ולא ההגנה.

נערך לאחרונה ב:

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש כמה חברות וכמה סוגים זה גם מאוד תלוי לאיזה צורך זה לדוגמא אם אתה הולך לטלטל את זה ממקום למקום עדיף ssd ובאם אתה לא מתכנן לטלטל את זה אז אין צורך בssd (בסוג האס.אס.די. יש הגנה גבוהה מפני זעזועים) ההבדל מתבטא גם במחיר שכונני ssd יעלו יותר...
יש לסאן דיסק SSD אקסטרים שהוא גם קטן גם מהיר וגם מוגן סדר גודל של 350 ש"ח לחצי טרה הראה לי מוצר די חדש בשוק לי יש אותו ואני די נהנה (חיבור TYPE C)

tamara.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש לסאן דיסק SSD אקסטרים שהוא גם קטן גם מהיר וגם מוגן סדר גודל של 350 ש"ח לחצי טרה הראה לי מוצר די חדש בשוק לי יש אותו ואני די נהנה (חיבור TYPE C)
זה מאד יקר!!
של סיליקון פאואר- מעולה עם אחריות ל-3 שנים!
ואני חושבת שעולה 350-370...

tamara.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
SSD מעלתו העיקרית היא המהירות,
ולא ההגנה.
גם ההגנה... בHDD יש חלקים זזים (המחט, הדיסקים, וכו') ובSSD אין, לכן אפשר להזיז אותו ממקום למקום כשפועל, וכן אם הוא מיטלטל חזק אין צורך בקפיצים ובולמי זעזועים כדי למנוע ממנו להיפגע, מספיק אפילו קייס טוב עם שוליים מגומי וכדו'.

רק חשוב לדעת שלפעמים בSSD חיצוניים זולים לפעמים הכונן יכול להתחמם מאוד, כי אין לו לאן להוציא את החום שמצטבר בו, לכן חשוב לבחור חברה טובה, ולא להשאיר את הכונן בתוך הקייס כשמשתמשים בו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה