זיכוי שנאבד- מה החוק?

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
נאבד לי זיכוי כספי.
בחנות טוענים שהם לא משחזרים זיכוי.
לשאלתי האם הם לא עושים זאת כי אין להם אפשרות טכנית או כי
הם אינם רוצים- ענתה לי המוכרת: לא יודעת.

מישהו יודע מה החוק אומר?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לי זה קרה, והמוכרת הסבירה לי שהיא יכולה לתת לי זיכוי חדש - אבל שזה יהיה על חשבוני אם מישהו מצא את הזיכוי האבוד והשתמש בו גם כן...
ויתרתי על ה'זכות', יש בזה הגיון.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ההגיון לדעתי שהם לא מבקשים זיהוי ממי שמציג זיכוי ולכן לא יכולים לשחזר לך את הזיכוי כי יש סיכוי שמישהו אחר ימצא וישתמש בו.
(אני פעם זרקתי בטעות זיכוי 100 שח באיזה חנות ואפילו לא ניסתי לעשות משהו...הלך כפרה למה שיאמינו לי?מה לעשות?)

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תכשיט;1427624:
נאבד לי זיכוי כספי.
בחנות טוענים שהם לא משחזרים זיכוי.
לשאלתי האם הם לא עושים זאת כי אין להם אפשרות טכנית או כי
הם אינם רוצים- ענתה לי המוכרת: לא יודעת.

מישהו יודע מה החוק אומר?

זיכוי זה כמו כסף מישהו מוצא הוא יכול להשתמש לכן אם נאבד זה על הלקוח

אומנות

משתמש צעיר
מניסיוני יש חילוק. אם הזיכוי יש לו מספר במערכת הקופה שלהם, הם יכולים להוציא שחזור כי השימוש בו יבטל את האופציה לשימוש חוזר, אם זה לא נושא מספר המערכת, אין אפשרות לבטל מהסיבות לעיל.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כן נכון עכשיו אני נזכרת על מישהו שאבד לה זיכוי של 500 שח במשביר לצרכן ...היא מצאה את הקבלה ושחזרו לה ...אבל הרבה פעמים זה תלוי גם בסבלנות והאדיבות של המוכרת :(

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אין לי ספק שהזיכוי נעלם בבית!
זה זיכוי ממוחשב אז ברור שיש מס' במערכת..
וא"כ אז המוכרת יכולה לראות אם השתמשו בזיכוי או לא. לא?

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תכשיט;1427708:
אין לי ספק שהזיכוי נעלם בבית!
זה זיכוי ממוחשב אז ברור שיש מס' במערכת..
וא"כ אז המוכרת יכולה לראות אם השתמשו בזיכוי או לא. לא?

ולך יש את הפרטים המדוייקים של הזיכוי?
תוכלי לתת לה את המספר זיכוי שתמצא במערכת?
...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה