תרופה זופרן 4/8 מ"ג

מציצה

משתמש מקצוען
נשמח לדעת אם משהו יודע איפה אפשר להשיג
זופרן או הגנריות שלו
מגמ"ח או בקופ"ח מכבי
תזכו למצוות

מציצה

משתמש מקצוען
ברור שמול מרשם
פשוט חסר במלאי של מכבי ושל בתי מרקת פרטיים

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי גם בבני ברק אוכל לבדוק מחר כמה

האושר של החיים

משתמש רשום
נשמח לדעת אם משהו יודע איפה אפשר להשיג
זופרן או הגנריות שלו
מגמ"ח או בקופ"ח מכבי
תזכו למצוות
במכבי, קניתי ביום ראשון
ברור שמול מרשם
פשוט חסר במלאי של מכבי ושל בתי מרקת פרטיים
יש במכבי בני ברק בגן ורשא או בכהנמן - את החלופה הגנרית שלו
זופרן מאד טוב גם לבחילות לפני לידה
אבל הוא יקר
לכן הרופאים לא ממליצים עליו

יקר?
עם מירשם עלה לי ממש זול
לא ממליצים עליו כי הוא עלול להיות בעייתי
אבל לפעמים אין ברירה
אני במכבי שלי, עלה לי ממש זול. ודווקא רופא נשים מאוד גדול אמר לי שאין כל כך הבדל בין הזופרן לבונג'סטה, רק שהבונג'סטה מיועד מלכתחילה לנשים בהריון והזופרן לטיפולים כימותרפיים וגם לנשים בהריון.
אגב, הזופרן השפיע עלי מעולה - רבע שעה ואני אדם חדש
היו כמה שבועות שבערבים זה עבד רק יותר חלש, ניסיתי את הבונג'סטה והיא רק החמירה את הבחילות, בלי לדבר על העייפות... הזופרן לעומתו, משפיע מהר, אין לי תופעות לוואי כלל, למעט אולי - זה פשוט מצחיק, הוא משפיע עלי כמו ילד אחרי נורופן (אנחנו חוששים שיש בזה איזה משהו מקפיץ...) יכולתי לשבת על הספה גמורה עם התקף בחילות / הקאות / גם וגם, זופרן - רבע שעה בערך - והג'אז התחיל לפעול... מעוגות מסובכות סידור הבית במרוץ ועד ארוחות לשבוע :p
מסקנה: כל אישה ומה שמתאים לה...

ואגב, יש לו הגבלה של עד פעמיים ביום.

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק לי הזופרן לא עושה כלום?
ואני לוקחת 28 מ"ג ביום..........
אני יודעת שיש כאלה שלא עוזר להם
או עזר רק בפעמים ראשונות

יש בן אדם שמבין בנושא,
קיבלתי את המספר שלו לפני שנתיים
אחרי שירדתי ה מ ו ן במשקל
יכול להיות שיהיו לו פתרונות

yafa

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אדריכלות מזווית אחרת@ האם שמעת על היפרמזיס?

יש כ''כ הרבה פתרונות אחרים למצב שאת מתארת!!

ארגון "אם הדרך" העוזר ממש לנשים עם היפרמזיס? מס' טלפון לייעוץ -0722722311
יש גם ארגון "חבלים" מידע. תמיכה. סיוע. היפראמזיס גרבידרום <chavalimhg‏>(תוסיפי שטרודל ג'ימייל) ויש להם גם אתר -https://chavalimhg.wixsite.com/hginfo

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה