זול ישיר. לא ייאמן כי יסופר

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קיבלתי במייל

לפני כשבוע בערב החגים וימי הקניות העמוסים, קיבלתי את הקובץ הזה מחברת 'זול ישיר' (גילוי נאות: אני XXXXXXXXXXXXXXX), והחלטתי לנוסת פעם אחת לעבוד איתם.
זה פשוט מדהים: ממלאים קובץ אקסל המצורף בחמש דקות צפה בקובץ המצורף 71560, כותבים בו את מספר כרטיס האשראי (אני חושב שהם יסכימו גם בצורות אחרות למי שיש לוב בעיה עם זה פרטים 1700700571) וזהו.
המלצה אמיתית מכמה סיבות (מעולם לא קיבלתי ולא דיברתי עם החברה קודם, בהן צדקי אני כותב לכם הכל על דעת עצמי) וכמה מעלות טובות למקום (חלקן עולות לי תוך כדי הכתביה)
א. לא צריך לרוץ ולחפש כל דבר.
ב. לא צריך לבדוק כמה עולה כל דבר.
ג. בכל רגע נתון רואים כמה אוחזים בתקציב (הקצבתי רק 1500 לקניה. עברתי כבר את זה?)
ד. אף אחד לא משגע אותך לקחת כרטיס אשראי ולקחת 1+1.
ה. אין תרגילים פסיכולוגיים עגלות גדולות, מדפים נמוכים, מוזיקת רקע...
ו. הם מביאים לכל מקום בארץ את המשלוח בגרושים (או חינם, אני לא יודע בדיוק, אני בני-ברקי)
ז. ועד המון המון מעלות.
(שכחתי לכתוב שהמחירים זולים מאד. אבל כשממלאים כל כך בקלות טופס ומקבלים הביתה מי בכלל חושב על המחירים רק תחשבו שכולנו אנשים עסוקים שמקבלים כ-30 שקל לשעה של עבודה:), אז אין סיבה להתרוצץ שעתיים בשביל כמה שקלים הנחה...)

אתם יכולים העביר הלאה כמובן את המייל. אני מסכים. (רק תשמיטו את השם שלי.

מומלץ!

קבצים מצורפים

• טופס הזמנה אלול.xls
    KB 135 · צפיות: 19

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יפה נראה נחמד
אני לא יקנה שם זה כמעט בטוח
אני פרנואידי בכל מה שקשור לכרטיס אשראי ואינטרנט
אולי אחרי שאתה מבין איך הדברים עובדים אתה מתחיל להיות הרבה יותר זהיר (=פרנואידי?)

ח. שושני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;451070:
יפה נראה נחמד
אולי אחרי שאתה מבין איך הדברים עובדים אתה מתחיל להיות הרבה יותר זהיר (=פרנואידי?)

אמא'לה, השבוע קניתי כך דרך וואלה שופס, אז איך אני מוחקת את פרטי הכרטיס? אפשר לסמוך עליהם???

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לא יודע אני מלכתחילה לא נכנס לבלגן הזה
ממש לא מזמן נפרצו אתרים הברוך הגדול שחוץ מהסיסמאות של אנשים שהתגלו גם מספרי האשראי שלהם התחילו לטייל
ראיתי שיש פולמוס בצד הטורקי אם מותר להם להשתמש בכסף של הציונים או שמה שהם פורצים זה רק לאות מחאה ולא יותר מזה ולכן הם לא ישתמשו בכסף
בכל אופן היו חשבונות שסבלו מזה
אני אוהב את הכרטיס שלי לידי ולא מסתובב ברשת כמו כל מילה שאני כותב

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם אני הזמנתי דרכם לאחרונה ונהניתי מאד! (וגם לי אין כל קשר אליהם, מבטיחה!). הכל מגיע מסודר בארגזים, לא חסר כלום, בלי טרחה, זול מאד, בלי בלגן של מבצעים, בלי ילדים שמושכים ומבקשים "אמא תקני לי" (את זה הנ"ל לא הזכיר) בקיצור - כמעט מושלם.
למה כמעט?
קודם כל - אין להם את כל המוצרים כך שצריך במילא ללכת לעשות השלמות (אבל זה בכל זאת שווה)
ושנית - כפי שהוזכר, בגלל הכרטיס אשראי אבל היום הכל עובד כך, אין מה לעשות.

פלפליה

פלפל שחור
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י אלי אלימלך;450932:
קיבלתי במייל

ג. בכל רגע נתון רואים כמה אוחזים בתקציב (הקצבתי רק 1500 לקניה. עברתי כבר את זה?)

מומלץ!

חד פעמי טיטולים וקטשופ ב1500 ש"ח?!
זה נראה מאד נחמד אבל חסר שם הרבה מוצרים..
וחבל.

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;451070:
יפה נראה נחמד
חברה תירגעו.
קודם כל אפר לשלם שם במזומן.
בי"ת כל לא מדובר באתר אינטרנט. אלא בטלפון או בפקס או במייל.
גימ"ל: אין שום בעיה וסכנה כיום למסור את פרטי כרטיסי האשראי לכל דורש. אדם שמגהץ ללא רשות כסף אפשר לבטל (כל עוד לא עבר הכרטיס עצמו בסולק) ולהכחיש.
יש ביטוח גם לכל כרטיס שאנחנו משלמים אותו (או לפעמים א"צ לשלם) למקרים שכרטיס נגנב ועוישם איתו שימוש לא הוגן. גם כך אףף אחד לא מסתכן להעביר מספרי אשראי כי החברה יודעת בדיוק מי העביר ומה העביר.
ושוב אין לי קשר לזול ישיר, אני פשוט נהניתי, וממליץ בחום לכל!
(אצל החילונים זה כבר דבר מוכר בחנויות נוחות כמו רשת AM:pM, שעושים הזמנות טלפוניות. אצלינו המנהג עוד לא נכנס, בתקווה שייכנס.

מתפתח

משתמש רשום
אני מזמינה אצלם הרבה, ורק במזומן. השליח מגיע אלי עד פתח הבית ומקבל את כל הסכום במזומן.
אגב, הם הוסיפו עכשיו הרבה מאד מוצרים (אוסם ועוד) וזה בהחלט רוב סל הקניה הביתי.
ועוד דבר חשוב - טיטולי ה"אונטקס" שלהם משווקים בלעדי על ידם והם פשוט מעולים ואיכותיים וזולים במיוחד ! (ואת זה אני אומרת לאחר שימוש של כ-4 שנים רק בהאגיס... וכחודשיים באונטקס !!!)
בקיצור, אני מאד מרוצה! (הרגע גמרתי למלאות טופס ולשלוח).

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י אלי אלימלך;450932:
קיבלתי במייל

לפני כשבוע בערב החגים וימי הקניות העמוסים, קיבלתי את הקובץ הזה מחברת 'זול ישיר' (גילוי נאות: אני XXXXXXXXXXXXXXX), והחלטתי לנוסת פעם אחת לעבוד איתם.
זה פשוט מדהים: ממלאים קובץ אקסל המצורף בחמש דקות צפה בקובץ המצורף 71560, כותבים בו את מספר כרטיס האשראי (אני חושב שהם יסכימו גם בצורות אחרות למי שיש לוב בעיה עם זה פרטים 1700700571) וזהו.
האם הטופס הזה מתאים גם עכשיו? רשום שם משהו על מבצעים עד ר"ה.

איקס עיגול

משתמש רשום
א"א כרגע לבצע הזמנות. האתר שלהם מבולגן לגמרי, אני חושבת שהם לפני קריסה...
אחרת למה הם לא עונים בטלפון כבר יותר משבועיים?

imb

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נעמי ברקאי;716708:

שאלתי אותם במייל לפני כמה ימים למה אין מענה טלפוני לאחרונה, וזו התשובה שקיבלתי:

זמנית אנו לא מקבלים הזמנות, בקרוב נודיע לקהל לקוחותנו על הפתיחה מחדש

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יהודה מילר;716732:
את זה: http://www.yashir4u.co.il/

מישהו מכיר ? התנסה ?

כתבתי באשכול בפורום הפרסום כי דברו על זה שם...
ב"ה מאז שאני משתמשת בשירות שלהם,
חסל סדר התורות הארוכים, הסחיבות והקניות המיותרות.
שירות אדיב והוגן יותר מכל מקום אחר שהתנסיתי,
קונים רק מה שצריך... מחירים הוגנים, מוצר אחד יותר יקר אחד יותר זול,
אבל בכללי - משתלם.

נכתב ע"י eden7115;716752:
יש גם את שופרסל ישיר:
http://www.shufersal.co.il/yashir/home_page.asp?WT.mc_id=Google_615&gclid=CK3B_oaJia4CFVE8fAodtFGa4w
יש שם את כל המוצרים שיש בסופר נראה לי וכתוב ליד כל מוצר מה ההכשר שלו.

יש גם אפשרות לקניות דרך מגה:
http://www.mega.co.il/jsfweb/

קחו בחשבון שלפעמים חצי מקניה תתגלה כלא כשרה...
כך גלתה שכנתי מחצית מהמוצרים שהזמינה ונראים כמו הכשרים אצלנו בחנויות התגלו בהכשר הרבנות בלבד חלב עכו"ם וכד'.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
במגה זה באמת בעייתי כי הם לא מציינים מה כשרות המוצר, אבל בשופרסל כתוב בדיוק מה הכשרות של כל מוצר ומוצר (אם יש עליו מס' כשרויות זה גם מצויין בפרטי המוצר) - כך שלא אמורה להיות בעיה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כן, אבל הרבה מהדברים אין שם בהכשר בכלל, ואז באמת צריך לבצע השלמות...
מפן נוסף אומר - שאני שמחה לפרנס אדם שומר תומ"צ,
במיוחד כשהמחיר הוגן והתמורה הולמת.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זול ישיר לעת עתה סגרו,
מפני עומס הציבור:mad:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה