בקשת תפילה זוכרות את אחיינית שלי?

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מפרסמת גם פה:

זוכרות את פרויקט הגיבסטארט של אחיינית שלי?
https://givestart.org/project/helprachel/

אז בזכותכן היא הגיעה לבוסטון במהירות גבוהה מעבר למצופה עברה סדרה של ניתוחים שעזרו לה לאכול הכל, פשוט הכל!!
אחרי תקופה של ביקורת שראו שהיא עולה על הדרך, הם התחילו לארוז כדי לחזור לארץ לחיים תקינים, אבל לצערנו הרב ברגע שהיא התחילה לגדול ולעלות במשקל בצורה משמעותית בעקבות הניתוח הוושט לא גדלה בהתאם ושוב חזרה למצב של חוסר יכולת לאכול, אחרי שכבר טעמה את טעם החיים!
הם נאלצו להשאר בבוסטון לתקופה של עוד חצי שנה כדי לעבור ניתוח מורכב מאוד שיביא בעזהי"ת ובסיעתא דשמיא לריפויה המלא.
הפעם אני לא מבקשת שתעזרו כלכלית, אני מבקשת שתקדישו כמה דקות לתפילה ואמירת תהילים לילדה המתוקה הזו, שנמצאת בשעה זו בניתוח ארוך ארוך ארוך ומורכב, בתקווה שהוא יהיה האחרון בחייה עד 120!
אני יודעת שזמן זה משאב יקר ביום כזה אבל אם תחשבו על ההורים האלה שכבר 5 שנים שכחו מזה זמן ומה זה חיים תקינים, מאמינה שתמצאו כמה דקות בשביל רחל חיה הקטנה שזקוקה לתפילות ורחמי שמים מרובים.

שמה לתפילה:
רחל חיה בת נחמה ברכה

וזה הלינק לתהילים:
http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=XdlKBrAqp3I

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
רפואה שלימה במהרה ובשורות טובות בקרוב ממש!

• תודה
Reactions: bbr

ליגה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רפו"ש!

• תודה

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא יודעת למה זה חסום לי.
בכל אופן אמרתי. רפו"ש בקרוב ולתמיד!

• תודה

michal

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אמרתי.

רפואה שלמה בקרוב!

• תודה

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
קראתי
רפואה שלימה
שתבשרי בשורות טובות בקרוב!

• תודה
פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה