• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

בקשת תרומה זה לא הזמן לבושה

האמת היא שאני מתבייש
אני כבר עברתי כמה פעמים את הסרט הזה התפדחתי השפלתי את כבודי ו- לא הצלחתי
וגם עכשיו הייתי בטוח שאני הולך לא בשביל לעשות מה שהם רוצים אלא לתרום מעצמי כמה שאני יכול (ואין לי יכולות אני אברך שכבר כמה חודשים מתעכב המלגה ואשתי עזבה את העבודה בהוראת רב...)
אבל כשהבנתי שמבחינת ההלכה אני מחויב למכור את הבית בשביל כך, כשראיתי את האשה שהתיתמה פעמיים בוכה על נפש בעלה, כשראיתי את החבר שלי ממשיך לחיך לכלום ואולי "ידנו שפכו את הדם" ח"ו..
החלטתי שאם הדבר היחיד שעוצר בין החיים למוות הוא הבושה אני יעשה את זה,
ואתם תעזרו לי לעשות את זה בגדול..

המדובר באברך היקר משכונתנו שהתגלה אצלו גידול בראש פעם אחת והסירו, פעם שניה והבינו שזה לא הולך להסתיים בזה, אז עשו ניתוח והסירו
אבל הסטיסטיקה מראה על כ 9 חודשים בלבד שנשאר לו.........
אבל מוטציית הגידול שלו יש לה תרופה עדיין ניסוניית (נכנסה לאישור הfda לפני כשבועיים) ותכנס לסל התרופות בעז"ה רק עוד כשנתיים
ואין זמן להמתין את זה אין רגע פנוי בשביל לחכות לאישורים.
אתם חייבים לעזור לו.. לאשתו ולילדים שלו
בהו"ק קטנה אתם יכולים לעשות הרבה
מצ"ב קישור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה