מידע שימושי זהירות, עוקץ ביד 2!!!!

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אם כבר מדברים...
לפני כשנה וחצי נתקלנו בכל האתרים בקישור לאתר שהבטיח חבילה אלקטרונית במחיר מעולה (לא מופקע לחלוטין). האתר היה נראה גדול ומרשים וגם נתנו מענה מאוד מהר.. ברגע האחרון עשינו חיפוש פשוט בגוגל שהעלה לנו חשדות, וההמשך ידוע...
בסוף ביקשנו מהנציג שהתכתב איתנו שישלח לנו דמי רצינות בעצמו, הוא עדיין לא חזר אלינו...
לבדוק היטב אם המחיר נראה טוב מדי!!!

haidi

משתמש חדש
נתקלתי במודעה ביד 2- למכירה עגלת בוגבו חדשה בקרטון ב1500 ש"ח , מכיון שאני מתכננת לקנות את העגלה הזו קפצתי על המציאה פניתי למפרסמת שאמרה לי שקיבלה את העגלה מאבא שלה כמתנה ויש לה כבר עגלה אחרת עוד היא אמרה שזו עגלה שנקנתה בשילב ושאני יכולה להחליף צבע! היא אמרה לי שהיא מבאר שבע ובשבת תהיה באשדוד והיא מוכנה לבוא אלי (למרכז) במוצאי שבת רק שאעביר לה מקדמה. לא הסכמתי להעביר מקדמה ואמרתי לה שאבוא אליה לאשדוד בעצמי היא נתנה לי כתובת הגעתי לאשדוד ומסתבר שזו כתובת לא קיימת! היא לא ענתה לטלפון ולא להודעות וואצפ. העוגמת נפש היתה גדולה מאד וחשבתי לחפש את מספא הטלפון במי, מסתבר ששם היה כתוב שם אחר, (צליל סוטו) ומחיפוש בגוגל עולה שהיא נוכלת רצינית שעקצה אנשים בעשרות אלפי שקלים... מסתבר שיש לה גם תחביב למכור רהיטים ועגלות שלא קיימות..!!!!! אני ברוך השם לא נעקצתי כספית אבל העוגמת נפש היתה גדולה מאד מפרסמת כדי שאף אחת לא תיפול בפח...!
זה לא עוקץ ראשון שאני שומעת משם בבקשה היו זהירים !!!!! ובדקו טוב את אמינות המכירה

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
טוב מצאתי כבר פרטים שזו אותה אישה,
לא נשמעת משכנעת בכלל להעביר כסף, ניתקה לי בפרצוף ואמרה שתחזור אלי מתי היא תוכל לבוא,
היא מפרסמת עכשיו עגלה ביד 2 ורושמת שהיא מבני ברק,
שימו לב לא ליפול איתה.
אוי ! נס שלא העברתם ולא כלום!
מסתבר שזו השיטה שהיא פועלת בה ומי שנופל נופל...

סטנדר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אולי תשימו איזה צילום מסך של זה
תודה
לא חושבת שצריך..
כנראה כל פעם מפרסמים עגלה אחרת, אבל הרעיון אותו דבר,
בהודעה הראשונה יש מספיק פרטים שאפשר לסנכרן עם פרטי המודעה
תודה ל @נומנום שהעלת את הנושא ועוררת אותנו לא ליפול בפח, אפילו עוגמת נפש כמו שהיתה לך מספיקה.. אפילו בלי נזק כספי.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
נראה לי לא יעזור פה צילומי מסך, צריך פשוט לדעת להישמר מהעניין, ולזהות כשזה בא.
זה לא מקרים אחדים שהיו... זה מתחדש כל יום.

.A.B.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
אחותי נפלה ככה ב10000 מסוכן שהבטיח לה עגלות שתוכל למכור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה