זהירות! במיוחד לבעלי תשתית שנוידה מ"בזק".

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

עיצובN

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום רב,

כפי שכתבנו בתשובתנו הקודמת, שילוב של 2 ספקים באותה תשתית באמצעות הרפורמה אינה אפשרית בשלב זה.
ככל שיתקבלו החלטות בנושא הציבור יעודכן.

בברכה
תיאור: אמיר בירן פניות

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מוזר. אני התניידתי מבזק ואתמול עשיתי את הבדיקה ולא קרה כלום.
אזהר להבא לבדוק שוב

A052

משתמש סופר מקצוען
אני שוב מעיר את הנושא שכבר נרדם...

לאחר שקיבלתי את תשובתו הרשמית של משרד התקשורת באמצעות חה"כ איתן כבל הממונה במסגרת עבודתו כיו"ר ועדת הכלכלה גם על משרד התקשורת, אני מצרפה בזה.

מי שיבין את התשובה והעומד מאחוריה מתבקש להסביר גם לי.

מתנאל

משתמש רשום
בס"ד

רק למי שכתב פה שרונן הוא השותף של ישי - זה לא נכון כלל וכלל.
רונן הוא הבוס של ישי

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
חי וקיים שאצלי עובד תשתית דרך אקספון עם אר אל (חצי מחיר מתשתית דרך בזק). ברוך הוא וברוך שמו.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אגב, לצערנו משרד התקשורת - מי שקצת עוקב - הפסיק את המדיניות של כחלון ואטיאס, שהייתה לשבת על החברות חזק חזק על הוריד לטובת הציבור.
שלא לדבר על בזק (שהבעלים חבר של ביבי), שמשחררים אותם להמשיך את המונופול האכזרי שלהם, וזאת בשביל שבתמורה הם יפתחו ערוצי טלויזיה ואינטרנט מקבילי ישראל היום, בהם ישבחו את הקיסר ומשפחתו הרוממה.
אפילו היועה"מ כבר ניסה להתערב בזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה