ותק בהוראה

פרידא

משתמש מקצוען
הבת שלי כרגע בו'. הייתה מילוי מקום בבית ספר כמה שעות. המורה שאלה אותה אם היא רוצה תלוש על השם שלה או שהמורה תקבל את הכסף ותעביר לה. יש עניין שהתלוש יהיה על שמה? זה צובר לה וותק או משהו? כי המזכירה אמרה לה שצבירת הותק זה רק אם עבדו משהו כמו 200 ימים מתוך השנה.

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הבת שלי כרגע בו'. הייתה מילוי מקום בבית ספר כמה שעות. המורה שאלה אותה אם היא רוצה תלוש על השם שלה או שהמורה תקבל את הכסף ותעביר לה. יש עניין שהתלוש יהיה על שמה? זה צובר לה וותק או משהו? כי המזכירה אמרה לה שצבירת הותק זה רק אם עבדו משהו כמו 200 ימים מתוך השנה.
אולי יקראו לה עוד הפעם ולכן זה יהיה שווה במצטבר.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ולא לשכוח צבירה לפנסיה
שזה אומר שכל חודש המעסיק משלם עבורה לפנסיה

עטלף

משתמש פעיל
צריך לחלק את השאלה לשתיים:
א. האם באופן כללי שווה לעבוד אם תלוש או בלעדיו (בלי להיכנס לנושא החוקיות)?
התשובה היא לא חד משמעית יש חובות ויש זכויות וקשה מאד לחשבן את העניין עד הסוף
ב. האם היא יכולה לצבור וותק?
כדאי לברר כי לפי הבירורים שלי, לפי משרד החינוך בשביל לצבור שנת וותק צריך ללמד מינימום חצי שנה במילוי מקום קבוע של מינימום שלושה חודשים,
זה אומר שגם מורה שלימדה כל השנה במילוי מקום לא קבוע לא יחשוב לה שנה זו לוותק.
בהצלחה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
וככל שמתחילים לצבור לפנסיה מוקדם יותר זה יותר משתלם
מה גם, שאם יש לה פנסיה עילה המעסיק הבא יצטרך להתחיל לשלם עבורה לפנסיה כבר מהחודש הראשון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה