עזרה ושוב טיולון ועגלת תאומים

ימד

משתמש מקצוען
האם יש למשהי את הטרנד החדש עגלת במפריידר ??
2 טיולונים שמתחברים עם מגנט ופטנט??
שווה את המחיר היקר?
קל להןבלה?
או שאולי שווה לקנות את הטרמפסיט שלהם עם מושב ישיבה?
אני צריכה לילדה בת שנה ו4 חודשים ותינוק שעתיד להיוולד בעזרת השם
אשמח לכל מידע בנןשא.

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
החיסרון של הבאמפריידר זה שזה רחב מאד ולא עובר בשום דלת
בכל פעם להפריד -זה מסובך מאד.(לא שהפעולה מורכבת אבל בכ"ז מעצבן לעשות זאת כל רגע)
הטרמפיסט- חסרונותיו הם : שהילד לא יכול לישון
וכן שמאד לא נח לאמא(למרות שרואים אותו בלי סוף-ואנשים נהנים מזה)

שתי בנותי נמצאות עכשיו בשלב ההתלבטות שלך.
במקרה אחד הגדולה בת שנתיים ורבע - הם לקחו טרמפיסט
ובמקרה השני הגדולה בת שנה וחצי והם כנראה יקחו תאומים.
בהצלחה בהחלטה!

אם תקחי טרמפיסט תבדקי שהדגם תואם לעגלה שברשותך.

ימד

משתמש מקצוען
אני ראיתי כמה כאלו ותמיד שהן עלו לאוטובוס זה היה מסוך וכל הנשים עזרו לעלות אותן

אין לי צורך באוטובוסים.
מה שמדבר אלי שעכשיו עד הלידה אני קונה טיולון אחד ואחכ את השני עם האמבטיה.
כי אני עכשיו ממש לפני קניית טיולון. הקטנה בת שנה....
אשמח לשמוע תגובות ממי שרכשה עגלה כזו או מכירה משהו שרכש....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה