עזרה וצאפ' בכרום

ממוקד

משתמש מקצוען
אני מעוניין בווצאפ' במחשב, אך אין לי ואני לא רוצה שיהיה לי שום מערכת אנדרואיד.
יש אפשרות להתקין בצורה כל שהיא על המחשב ללא שיהיה לי טלפון כזה או אחר?

תודה רבה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני מעוניין בווצאפ' במחשב, אך אין לי ואני לא רוצה שיהיה לי שום מערכת אנדרואיד.
תודה רבה

יש אפשרות
דרך הבלוסטקס
זו תוכנה כבדה להחריד, ממש תוקעת את כל המחשב
אגב זה "מערכת אנדרואיד" לכל דבר

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
יש כמה גירסאות של בלוסטאק,
האחרונה לא תוקעת לי את המחשב,
אולי צריך בשביל זה מחשב חזק.

הכוונה הייתה לזה
לטעמי, אפילו שזה אמוליטור של אנדרואיד, זה ממש לא סמארטפון,
זה לא נייד, ולא זמין, הרבה יותר דומה לצאט במייל

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש כמה גירסאות של בלוסטאק,
האחרונה לא תוקעת לי את המחשב,
אולי צריך בשביל זה מחשב חזק.

לטעמי, אפילו שזה אמוליטור של אנדרואיד, זה ממש לא סמארטפון,
זה לא נייד, ולא זמין, הרבה יותר דומה לצאט במייל
זה עובד בנטפרי?

נסיתי מספר פעמים להתקין על טאבלט ווינדוס, כדי להפקיד שיקים וכדו'.
ולא עלתה בידי.

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
עובד בנטפרי הבלוסטאק,
אפילו נמצא ברשימה של תוכנות נפוצות שלהם
הווטסאפ בעקרון חסום

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עושה רושם שזה לא מכשיר אלא שירות חסימה.
לא ידוע כמה ניתן לסמוך עליו.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לידיעת הנצרכים לווטסאפ:
היום גיליתי שקיים מכשיר שנקרא בלוקפון או משהו בדומה, שמכיל 4-5 אפליקציות בלבד: מייל, טלפון, ווטסאפ וויז. משהו כזה.
לא בדקתי לעומק.
https://zolphone.co.il/?page_id=2455
אותה הגברת בשינוי אדרת.
מדובר בסמארטפון מוגן עם שלל אפליקציות מוגנות (ולא רק 4 או 5, למרות שלדברי הדובר ניתן להגדיר מראש מספר אפליקציות מסוימות, מה שניתן כמובן לעשות בהרבה סמארטפונים אחרים). אין שום הבדל.

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא שמעתי שמישהו הצליח להפקיד שיק באמצעות אימולטור
אם יש לאימולטור גישה לחומרה, (מצלמה) אז אינני רואה סיבה שזה לא יקרה.
ידוע לך שניסו ולא הצליחו?
(חוץ מעניין החסימה)

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם יש לאימולטור גישה לחומרה, (מצלמה) אז אינני רואה סיבה שזה לא יקרה.
ידוע לך שניסו ולא הצליחו?
(חוץ מעניין החסימה)
גם אני חשבתי אותו דבר ועוד רבים אחרים אבל בתכל'ס זה לא עובד.

הוא לא מצליח לזהות את השיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה