כללי ועוד אחד - ברוך הבא ל"המהודר"

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אמנם ידידי זה מפציר בי כבר זמן רב להמליץ עליו בפורום הישן, אבל מכמה סיבות לא עשיתי זאת.
עכשיו עם המעבר לפורום הזה נראה לי שהגיע הזמן.
"המהודר"
מגדולי מעמדי ה"תג" ומענקי המפיקים בתחום ספרי הקדש, וידיו רב לו בעיצוב וסגנון.
קבלו אותו......

Cohen_Amir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
גוד איבנינג בלג'ם. אנד וולקאם טו אר פורום. :)

מ_הלוי

משתמש צעיר
ספרייקט או ניט עין כיוע נעדערלאנדס, מאנעקע.
מיסכיען מיניער ד. קאן העט בעטער ספרייקען, א לעי...
טאט זיענס!:)

נראה אותך (ג'יניוס שכמוך) מפענח מילים משונות אלו...:cool:

Yossi Rozen

משתמש רשום
ברוך הבא- יו ספיק אונלי אינגליש ? סאו האו כן יואו וויד דאס?
(-:
ברוך הבא!
יוסי.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ברוך הבא ידיד יקר!

שי8080

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ברוך הבא!
נשמח לראותך שותף פעיל בפורום 'תג' החדש!

המהודר

משתמש רשום
תודה נקי כפים לברוך הבא המכובדת שהתפרס ל2 עמודים, זה רק ידיד אמיתי יכול לעשות.
אבל חבל שלא ראיתי אותו רק חודשיים לאח"כ.
ותודה לכל אלו שקיבלו אותי בברכה.
אני הייתי מציע לעשות ערב עם על החברים שיהיה הכרות אמיתי, [כמובן שכל אחד ילך עם שמו האמיתי - והמחוסה, שנדע הלאה (גם בקשר לנוכלים המבואר באשכול נפרד) איך להתנהג בחברה].
כמובן שזה יכניס כסף למנהלי הפורום, כמו שהם רוצים להרויח על פירסומות בפורום

MענדיM

משתמש פעיל
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
ברוכים הבאים.

ונתנו... חשבתי שאתה יחידי בכל בלגיה.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ומה התברר?

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני סומכת על נקי כפיים שהביא משהו טוב. אז ברוך הבא גם ממני.

שוויליגרף

משתמש רשום
ברוך הבא.
אני לא מכיר אבל לפי התגובות, אנחנו אמורים לראות משהו גדול.

בהצלחה!

כל בו

משתמש רשום
באותו ערב עם כל החברים, יתקיים גם בארה"ב בזמן ההוא אסיפת חיזוק

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ברוך הבא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה