וזה הסרטון ששלחתי לתחרות מועצת הלול

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

Deena

משתמש פעיל
נכתב ע"י אתי לוי;582983:
הערתך חשובה.
ואכן פתחתי את הנושא עם הסתייגות של "למרות שהייתי במגבלת זמן די חמורה...."
הסאונד הוקלט ביום האחרון! כך שהסרטון גם נשלח ביום האחרון.
לצערי, הייתי באמת במגבלת זמן חמורה.

חבל - כי באמת הסרטון חמוד, אך חסר בו עוד ויזואל - כמה זמן אפשר לשבת ולהסתכל על תרנגולת שחוזרת על אותן תנועות כל הזמן? :)

והשובבות מקסימה

פינחס

משתמש חדש
שלום וברכה
אני חדש בפורום ...
לדעתי המסר שמעבירה הביצה לא מתאים לצורה בה היא נאמרת
"השובבות" לא מסתדרת ולא מעבירה את המסר ברצינות ואני לא מאמין למסר שיצא כאן
הרבה הצלחה לכולם בכל

פינחס

משתמש חדש
שלום וברכה
אני חדש בפורום ...
לדעתי המסר שמעבירה הביצה לא מתאים לצורה בה היא נאמרת
"השובבות" לא מסתדרת ולא מעבירה את המסר ברצינות ואני לא מאמין למסר שיצא כאן
הרבה הצלחה לכולם בכל

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
:mad:אני חושב שגם לחסומים מגיע,
במיחד לאור השורה שבאה אח"כ: :שובב אני... אני שובב, אך לב לי, לב זהב"...:confused:

DDFF

משתמש פעיל
אולי בכל זאת כדאי מאד לשים לב לתאריך פתיחת האשכול, או לפחות לתאריך של התגובה האחרונה. בסדר? יופי. ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה