סינונים ווצאפ ללא ערוצים

יו יו555

משתמש חדש
שלום. רציתי לשאול אם יש דרך כלשהי להשתמש בווצאפ ללא הערוצים או לחסום את הגישה אליהם איכשהו. פשוט זה ממש יצר הרע. אם יש דרך אני ממש אשמח! תודה רבה!

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שלום. רציתי לשאול אם יש דרך כלשהי להשתמש בווצאפ ללא הערוצים או לחסום את הגישה אליהם איכשהו. פשוט זה ממש יצר הרע. אם יש דרך אני ממש אשמח! תודה רבה!

יו יו555

משתמש חדש
היי תודה רבה. אבל לפי מה שהבנתי הוא הפסיק כבר. אין דרך אחרת?

ממ"ד

משתמש מקצוען
בלתק

יש לי וואטצך עם לסימה של סייפטק תחת חסידות קרלין, ושם ביקשתי שלא יהיה לי סטטוסים ותמונות פרופיל וזה ממש מצויין.
סתם כך ממש מומלץ הסינון שלהם, יש להם סינון איכותי ומוצאם ושירות מצויין ממש.

יו יו555

משתמש חדש
עכשיו הבנתי. טעות שלי. הבנתי שהייתי אמור להצטרף למייל שם וכו'. תודה על העזרה!

HUDI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בלתק

נטספארק!
אני גם חיפשתי סינון שיחסום את הערוצים
ובכללי מאד מרוצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה