ווטסאפ למחשב- שאלה מקצועית עניינית ולא אידאולוגית

124578

משתמש פעיל
חברה' קודם כל מי שרוצה להסיט את האשכול לעניינים אידיאולוגיים עקרוניים- זה לא המקום... אני רוצה לדעת תשובה קונקרטית לשאלה פשוטה:
האם יש אפשרות להתקין ווטסאפ למחשב כאשר אין לי אייפון כלל? האם הנ"ל עובד בסינון אתרוג?
אני צריכה מידי פעם לתקשר עם עמיתות לעבודה דרך כלי זה ורוצה לעשות זאת דרך המחשב לא לקנות פלאפון מוגן, אלא להשאר עם כשר רגיל.

אשמח לתשובה+הדרכה מדוייקת וקשורים פעילים.
תודה.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בעקרון גם כשאת מתקינה את התוכנה במחשב, את צריכה שיהיה לך חשבון פעיל במכשיר ולהפעיל אותו דרכו. כך למיטב ידיעתי.
אולי הדברים השתנו לאחרונה?

נקסט

משתמש רשום
תנסי לראות אם את יכולה בסינון שלך להוריד תוכנה בשם BLUESTACKS ( תחפשי בגוגל)

אחרי שמורידים כבר לא מסובך.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסיתי כמה פעמים.
חייבים קו לא כשר כדי לפתוח חשבון בואטסאפ ורק אז ניתן לעבוד מול המחשב, וגם אז המכשיר עם הקו חייב להיות דולק ומחובר לאינטרנט...

ולשאר הגולשים: השואל ביקש במפורש לא להפוך לאשכול אידיאולוגי, כל כך קשה?? ואני כותב את השורות האלו בתור יהודי שכתב חוברת שלימה על נגעי הוואטסאפ....

tedy

משתמש פעיל
לא יודעת אם זה יעזור לך
אני הייתי צריכה SMS, ועשיתי נט סטיק רגיל שעובד הרי על סים לא כשר, ודרך המחשב יש לי SMS מהמספר של הסים, רק צריך לשים לב לקנות סים לטלפון ולא דאטא סים.
אולי גם וואטסאפ אפשר בצורה כזאת?

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם את רוצה לתקשר עם מישהו ספציפי אפשר דרך google hangouts שזה בדיוק כמו וואטצאפ אבל דרך הכרום ולא צריך מס' לא כשר כי זה עובד גם לפי כתובת מייל

פדחנית

משתמש רשום
אם יש לך ולחברותייך מייל של גוגל זה לא בעיה
לי לאחיותי וגיסותי יש, ויש לנו שם וואטצאפ שאנחנו מתכתבות
וזה לא בעיה לפתוח את זה

tedy

משתמש פעיל
נכתב ע"י פדחנית;2304735:
אם יש לך ולחברותייך מייל של גוגל זה לא בעיה
לי לאחיותי וגיסותי יש, ויש לנו שם וואטצאפ שאנחנו מתכתבות
וזה לא בעיה לפתוח את זה

קוראים לזה צ'אט, לא?

tedy

משתמש פעיל
נכתב ע"י minach;2304716:
אם את רוצה לתקשר עם מישהו ספציפי אפשר דרך google hangouts שזה בדיוק כמו וואטצאפ אבל דרך הכרום ולא צריך מס' לא כשר כי זה עובד גם לפי כתובת מייל

הענין הוא עם מי היא צריכה לתקשר, כי אם לעמיתות יש ווסטסאפ, לא יעזור לה הצ'אט

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אפשרי.
אבל מאמצת מאוד מאוד את מערכת ההפעלה של המחשב.
בקיצר לא מומלץ

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כמו שכתב איש שמח.
גם כשאת מפעילה את הוואטסאפ במחשב - קודם כל צריך להפעיל את הוואטסאפ בסמארטפון, ולאשר גישה דרך המחשב, ותוך כדי שהוא פועל - אפשר להתכתב דרך המחשב עם החשבון של הסמארט.
ברגע שאת סוגרת את הוואטסאפ במכשיר - באוטומט הוא נסגר גם במחשב.
קיצור, אין אפשרות כזאת עדיין.

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
הדרך הרשמית להשתמש בווטסאפ במחשב זה דרך הכתובת
https://web.whatsapp.com
אבל זה מצריך מכשיר טלפון פעיל

עוד אפשרות זה להתקין תוכנת אמולטור לאנדרואיד על המחשב
כדוגמת "bluestacks" או "andyroid"

זה בעצם מתקין 'סמארטפון' על המחשב
אבל זה יחסית יותר מסובך
אין לי מושג אם זה עובד באתרוג

cyp

משתמש מקצוען
חובה שהווטסאפ יהיה עם מספר טלפון פעיל, כדי לקבל גם קוד הפעלה צריך שהטלפון יהיה פעיל בפתיחת הווטסאפ,

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
* לא צריך מספר לא כשר בשביל להפעיל וואצפ במחשב.
* וכן לא צריך סמארטפון בשביל להפעיל וואצפ במחשב.
* תתקין את BlueStacks, תוריד וואצפ, תכניס את המספר הכשר הרגיל שיש לך, חכה שיעברו הדקות שהיישום הוגדר עבור האימות, לאחמ"כ הוא ישלח לך את הקוד כשיחה, תכניס את הקוד, ויש לך וואצפ.
* זה עובד באתרוג. אין לי מושג אם גם כברירת מחדל, אבל באחד המסלולים זה עובד.
* זה מעיק על המחשב בצורה נוראית. לפחות תוריד אותו מאיתחול המחשב, בשביל שהמערכת לא תתעכב בגללו באיתחול.

בהצלחה.

אגב, מישהו כאן הביא קישור לוואצפ ווב..
אז זהו, שהוא לא קשור לנושא האשכול.

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
היה כאן אשכול כזה עם הרבה מידע.
וגם עם עוד תגובות חוץ ממידע, לכן יתכן שנמחק.

תחפשי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה