וואקלי

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
יתכן שבמעבד צליל בתצורת mid side זה ילך.
הרי קיובייס לא באמת "מוריד את הזמר" אלא זה מוחק כמעט את כל התדרים שנמצאים באמצע, משאיר נקי את מה שנמצא בלפט רייט קיצוני, ומשאיר מעומעם את מה שביניהם (לכן תמיד נשאר הקול של הזמר מהדהד ברקע, שזה בעצם אפקט הריוורב שהוא בדרך כלל סטריאו ולכן נמצא בצדדים ולא נמחק).

במעבדי צליל של mid side משתמשים בעיקר במאסטרינג כשרוצים להשפיע רק על תחום תדרים מסויים שנמצא בכלים הממוקמים במרכז (לדוגמא קיק ובס) מבלי להשפיע על אותו תחום בכלים אחרים הממוקמים בצדדים (גיטרות למשל) אז הפלאגין מאפשר לעבד בצורה שונה את המרכז והצדדים.

מפה עלה לי הרעיון שאולי אפשרי יהיה בעזרת זה להשתיק בעזרת איקולייזר את הצדדים, באמצע לשים HPF על נניח 200-250 hz ואולי נקבל סוג של ווקאל קצת מעומעם אמנם (במקרה של זמרת זה יעבוד יותר טוב כי ניתן יהיה לחתוך עוד יותר נמוכים) אבל יכול לעבוד.

מעניין לנסות.
אשמח לחוות דעת של מי שמתמצא בעניין

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יתכן שבמעבד צליל בתצורת mid side זה ילך.
הרי קיובייס לא באמת "מוריד את הזמר" אלא זה מוחק כמעט את כל התדרים שנמצאים באמצע, משאיר נקי את מה שנמצא בלפט רייט קיצוני, ומשאיר מעומעם את מה שביניהם (לכן תמיד נשאר הקול של הזמר מהדהד ברקע, שזה בעצם אפקט הריוורב שהוא בדרך כלל סטריאו ולכן נמצא בצדדים ולא נמחק).

במעבדי צליל של mid side משתמשים בעיקר במאסטרינג כשרוצים להשפיע רק על תחום תדרים מסויים שנמצא בכלים הממוקמים במרכז (לדוגמא קיק ובס) מבלי להשפיע על אותו תחום בכלים אחרים הממוקמים בצדדים (גיטרות למשל) אז הפלאגין מאפשר לעבד בצורה שונה את המרכז והצדדים.

מפה עלה לי הרעיון שאולי אפשרי יהיה בעזרת זה להשתיק בעזרת איקולייזר את הצדדים, באמצע לשים HPF על נניח 200-250 hz ואולי נקבל סוג של ווקאל קצת מעומעם אמנם (במקרה של זמרת זה יעבוד יותר טוב כי ניתן יהיה לחתוך עוד יותר נמוכים) אבל יכול לעבוד.

מעניין לנסות.
אשמח לחוות דעת של מי שמתמצא בעניין
מכיון שאין לי קיובייס וכו אשמח אם תעזור לי בזה בבקשה

קבצים מצורפים

• Shema.mp3
    6.1 MB · צפיות: 18

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בשביל השיר שמע ישראל?.??.:eek::eek::eek::eek:
את ועוד משתמשים בטח תמהים "מה יש לו מהשיר שמע ישראל" וכו
אז ככה אין לי מושג למה אבל זאת המציאות והיא שאני נמשך מאוד לנושא השואה אני אוהב לראות דברים על השואה (סרטים וכו) ולקרוא סיפורים וכו וכמובן שהדבר הזה נוגע לי רגשית מאוד והשיר שמבטא את השואה מבחנתי זה השירים של שוואקי "שמע ישראל"
(זה השיר הכי אהוב עלי מכל השירים ששמעתי עד כה) והשיר "טאטע" והשיר "יזכרם" וגם "רחם"
ואם שמת לב יש ביוטיוב קליפים של השירים האלו עם תמונות מהשואה וכו
*אני לא אחד שעוסק בפלייבקים וכו אני מנגן באורגן אבל לשירים האלו ספציפית שקשורים לשואה אני משקיע להכין פלייבקים ובמיוחד לשיר שמע ישראל שאני כבר מהחורף עוסק בו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה