רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

ב. בן חיים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
ישנה תוכנה בשם bluestacks שהיא מורידה לך למחשב מערכת אנדראויד (כמו שיש בסמארטפון/טבלט) ואתה יכול להוריד אליה ווצאפ.
מצו"ב צילום מסך של התוכנה (שנראית כמו טבלט) מהמחשב שלי יש שם גוגל פליי וממנו ניתן להוריד ווצאפ צפה בקובץ המצורף 652770
יש דרך לעשות את הבלוסטאקס שיהיה בעברית?

ב. בן חיים

משתמש צעיר
עריכה תורנית

שועל ירוק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
יש עוד משהו דומה bluestacks בשם נוקס ייתכן והוא אף יותר מהיר אותו רעיון כמוהו
איך משתמשים?
הורדתי והתקנתי איך אני מוצא עכשיו וואצאפ?

m.m.m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה עובד מצויין אחרי ה Sign in, רק בשלב הזה יש בעיה
אני לא בדיוק הבנתי מה הבעייה אבל על כל מקרה כנראה שבשלב זה צריך להכניס את החשבון (אולי גוגל) שלך (אולי אם תעלה צילום מסך זה יהיה ברור יותר)

aeb

משתמש סופר מקצוען
אתה יודע אולי למה זה שוקל כ"כ כבד לעומת הגרסה הרגילה (פחות ממ"ב 1 לעומת 260 מ"ב בגירסא בעברית)
ה1 מ"ב זה לא קובץ התקנה מלא, אלא קובץ שמוריד מהאינטרנט את קבצי ההתקנה המלאים ששוקלים כמו העברית...

שועל ירוק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
ביאור 2020-05-24 084806.png

מה עושים? זה כבר יומיים כך?

חלילן

משתמש פעיל
איך אני מתחבר לקבוצות בתוכנה הזאת כשאני נכנס לקישור של הקבוצה הוא מציג לי הודעה שאני יפתח את האפליקציה והוא לא מזהה את האפליקציה הזאת
22.png

שייק פירות

משתמש רשום
א. אם זה נטפרי - אין גוגל פלי
ב. אם זה נטפרי, צריך לקבל מהם אישור
ג. אפשר אחרי דקה שהוא כביכול שלח SMS, אפשר לבקש לשלוח אימות קולית בשיחה טלפונית
איך מקבלים מהם אישור לגוגל פלי, בכלל יש לי בצד של הדפדפן סימן של וואטספ אני לוחץ והוא כותה שהאתר נבדק ונחסם

נערך לאחרונה ב:

יודע הכל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מישהו יודע אם אני לוקח מחבר סמרטפון מכניס את הסים שלי וסורק
הוואצאפ ישאר על המחשב תמיד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה