וואטסאפ במחשב

גלגל2

משתמש פעיל
אשמח לקבל כל מידע בעניין,
זקוקה לצורכי עבודה לוואטסאפ, היות ויש לי מכשיר כשר
הבנתי שיש אפשרות לוואטסאפ דרך מחשב.
למי צריך לפנות כדי להתקין כזה דבר?
יש דבר כזה וואטסאפ מסונן?
האם בחסימה של נטפרי יש אפשרות כזו?
תודה מראש לכל העונים!!!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
למיטב ידיעתי וואטצאפ במחשב דורש שיהיה וואטצאפ בטלפון..
המחשב שולף את הנתונים אונליין מהטלפון

גלגל2

משתמש פעיל
אני שמעתי שיש אפשרות גם אם יש לי מכשיר כשר
אכן?
יש חיה כזו?

EXIT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האם מישהי יודעת אם יש אפשרות גם ל-SMS

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש שרשור עם מידע והסברים מפורטים, התקנתי ממנו.
לדעתי חלק ניקים פה שותקים מתוך אחריות ציבורית..
בכל אופן, השם של השרשור ההוא עם שגיאת כתיב לכן בחיפוש קל לא נמצא. אני חושבת שהיה משהו עם וואטאפ. או איזשהו עוות אחר למילה. אם אתה מוצא אני אשמח גם ללינק.

פפרר

משתמש מקצוען
ראו תשובה עדכנית שקבלתי הבוקר מנטפרי בתגובה לבקשתי לפתוח וואצאפ במחשב
לצורכי פרנסה בלבד
profile_mask2.png

נטפרי - מרכז הפניות 9:27 ‎(לפני 15 דקות)‎
התקבלה תגובה לפנייתך במערכת הפניות שלנו רותי: וואטסאפ חסום בנטפרי מכיון שאין עדיין דרך לבנו אותו כראוי.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
ראו תשובה עדכנית שקבלתי הבוקר מנטפרי בתגובה לבקשתי לפתוח וואצאפ במחשב
לצורכי פרנסה בלבד
profile_mask2.png

נטפרי - מרכז הפניות 9:27 ‎(לפני 15 דקות)‎
התקבלה תגובה לפנייתך במערכת הפניות שלנו רותי: וואטסאפ חסום בנטפרי מכיון שאין עדיין דרך לבנו אותו כראוי.
אכן, צריך לכך אישור מיוחד.

יש אפשרות לפתוח בנתיב אבל זה תוקע את המחשב בד"כ
לא הווצסאפ תוקע אלא התוכנה שמפעילה אותו...

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יש אפשרות במחשב (על טלפון כשר לגמרי) בעזרת תוכנה המדמה אנדרואיד לווינדוס.

כמו למשל בלוסטאקס (BlueStacks) או נוקס (Nox).

התוכנה אכן כבדה ומכבידה על המחשב (נוקס קצת פחות).

לאחר ההתקנה בוחרים את וואצאפ בחנות האפליקציות, ומכניסים את הטלפון הכשר לשם תישלח הודעה קולית עם הקוד.

גלגל2

משתמש פעיל
יש אפשרות במחשב (על טלפון כשר לגמרי) בעזרת תוכנה המדמה אנדרואיד לווינדוס.

כמו למשל בלוסטאקס (BlueStacks) או נוקס (Nox).

התוכנה אכן כבדה ומכבידה על המחשב (נוקס קצת פחות).

לאחר ההתקנה בוחרים את וואצאפ בחנות האפליקציות, ומכניסים את הטלפון הכשר לשם תישלח הודעה קולית עם הקוד.

אשמח למידע איך מתקינים?
מה ז"א מכבידה על המחשב ? ממש איטי ובילתי אפשרי?

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

אם אתם רוצים רק וואצאפ
לא מכביד כ"כ על המחשב - מה שנראה לי שכשמתקינים את החשבון בגוגל את הג'ימייל אז הוא מקבל את כל האנשי קשר ואת כל המיילים אז הוא נתקע ומכביד מאד

מתקינים נוקס
והכי טוב להתקין את האפליקציה של וואטסאפ דרך קבלת קובץ ההתקנה וכך להתקין אותו
ולא דרך חנות גוגל וכדו' שזה חסום באתרוג

ואם רוצים דרך חנות גוגל או להתחבר לחשבון גוגל וכד' או כל דבר אחר צריך לבקש מנציג לפתוח את החסימה עד אחרי ההתקנה

דוד

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בסופו של דבר. האם למי שיש נטפרי, יכול להיות לו וואטצפ???
לפי מה שהבנתי, לא!!
אני טועה??

דוד2540

משתמש צעיר
ב"ה

אם אתם רוצים רק וואצאפ
לא מכביד כ"כ על המחשב - מה שנראה לי שכשמתקינים את החשבון בגוגל את הג'ימייל אז הוא מקבל את כל האנשי קשר ואת כל המיילים אז הוא נתקע ומכביד מאד
מה שמכביד זה לא אנשי קשר אלא התוכנות שמדמות את המחשב לאנדרויד (סלולארי) יש תוכנות יותר קלות ויש יותר כבידות מה שדובר שמכביד זו תוכנת בלוסטקס הנפוצה
מכביד הכוונה שזה לא למעבד של לפטופ או מחשב שלא מצליח להעלות פוטושופ בצורה חלקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה