והקל מעליך...

לאני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לאחר שאני מציירת במנגה, וממירה את הקובץ לJPEG עדיין הקבצים כבדים מאוד.
איך ניתן לצמצם את נפח הקובץ בלי להוריד מאיכותו?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם את עובדת במנגה (ולא בקליפ סטודיו) אז תנסי לפתוח קובץ חדש באותו גודל ולהעתיק את השכבות אליו - אחר כך תשמרי בשם אחר ותראי אם הקובץ החדש פחות כבד.
מנגה (בגרסאות מסויימות) בדרך כלל כוללת בנפח של הקובץ גם את כל הפעולות שעשית. גם אם מחקת שכבה אז בדרך כלל הגודל של הקובץ מתייחס גם אליה.
תעדכני עם עזר
בהצלחה :)

לאני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ניסיתי וזה אכן נהיה שליש מכובד הקובץ, השאלה אם יש דרך יותר קצרה (אני בחרתי את כל השכבות עם שיפט, פתחתי דף חדש, הדבקתי, בחרתי שוב עם שיפט ועם קונטרול T סידרתי לגודל הרצוי,כי זה תמיד מגיע יותר קטן או יותר גדול למרות שגודל הדף זהה)
ואם אפשר להקטין עוד יותר את הקובץ (כשאני רוצה לשלוח במייל...)
תודותי...

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פתחת אותו גודל דף אבל באותה רזולוציה?
דבר נוסף: לאיזה צורך את רוצה לשלוח במייל את הקובץ? אם זה להתרשמות בלבד חבל לשלוח קובץ באיכות טובה את יכולה לעשות צילום מסך וכך לא יוכלו לעשות בו שימוש. אם את שולחת ללקוח זה משהו אחר אבל למה לא pdf?

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
קודם כל תשמרי עותק ליתר ביטחון ואחרי זה תדחסי את כל השכבות לשכבה אחת. אם את יודעת למה אני מתכוונת. ואז תגררי לקובץ חדש ותהפכי לjpeg. בהצלחה.

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני לא הכי בקי אבל הבנתי שאם מוציאים את זה בקובץ .PNG, זה גם לא מאבד מהאיכות וגם יוצא "קל" באופן משמעותי... תתקנו אותי אם אני טועה...

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני לא הכי בקי אבל הבנתי שאם מוציאים את זה בקובץ .PNG, זה גם לא מאבד מהאיכות וגם יוצא "קל" באופן משמעותי... תתקנו אותי אם אני טועה...
PNG שוקל יותר בדרך כלל אבל יותר איכותי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה