תנו לי ביקורת וגם הזדמנות שווה במיוחד

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצורפות תמונות של בחורה שלומדת אצלי, (בת 15!) תשמח לקבל הערות/הארות
אלופה עם המון שיק, ותקשורת מדהימה עם ילדים
מצלמת תמונות מהממות במחיר נמוך במיוחד (200 ש"ח לדיסק עם מלא תמונות, וחלק מעובדות)
באזור בני ברק
שווה שווה שווה!
2.jpg

מעובד  7.jpg

צפה בקובץ המצורף IMG_3780.jpgצפה בקובץ המצורף IMG_4006.jpgצפה בקובץ המצורף IMG_4516.jpg
IMG_4593.jpg
צפה בקובץ המצורף IMG_5210.jpg
מעובד 1.jpg
מעובד 2.jpg
צפה בקובץ המצורף מעובד 3.jpgצפה בקובץ המצורף מעובד 4.jpgצפה בקובץ המצורף מעובד 5.jpg
מעובד 10.jpg
מעובד 9.jpg

נעמי אדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
איזה תלמידה אלופה!!
תמונות ברמה טובה מאד!!

רק שאלה אליך, בתור המורה שלה, איך את מסכימה למחיר הכ"כ נמוך שהיא לוקחת שהיא ברמה שמצדיקה מחיר הרבה יותר גבוה?

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מדהים!!
תוך שנה שנתיים תותחית:)
גם אני חושבת, תודה
איזה תלמידה אלופה!!
תמונות ברמה טובה מאד!!

רק שאלה אליך, בתור המורה שלה, איך את מסכימה למחיר הכ"כ נמוך שהיא לוקחת שהיא ברמה שמצדיקה מחיר הרבה יותר גבוה?
תודה,
היא רוצה כרגע לצלם כמה שיותר, בשביל להשתפשף מהנסיון, ולא עושה את זה בשביל הכסף, אבל את צודקת אני מנסה לשכנע אותה לעלות,
תמונו תמתוקות ממש!
הראשונה והאחרונה מעולות ממש
בהצלחה!

דבר ראשון דחוף- להקטין את הלוגו
נכון, תודה

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שכחתי לציין פרטים ליצירת קשר אפשר לשלוח לי מייל ואקשר ביניכם
(אשמח אם מישהיא תעביר לפורום איש את רעהו, אין לי הרשאה)
miri4167370

נעמי אדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
תודה,
היא רוצה כרגע לצלם כמה שיותר, בשביל להשתפשף מהנסיון, ולא עושה את זה בשביל הכסף, אבל את צודקת אני מנסה לשכנע אותה לעלות,
אני חושבת שיותר נכון אז לצלם בחינם 5-10 אנשים קרובים ואז לקחת את המחיר שמגיע לה, במצב כזה שהיא לוקחת 200 שקל היא יוצרת לעצמה קהל יעד שלא תואם לה.

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני חושבת שיותר נכון אז לצלם בחינם 5-10 אנשים קרובים ואז לקחת את המחיר שמגיע לה, במצב כזה שהיא לוקחת 200 שקל היא יוצרת לעצמה קהל יעד שלא תואם לה.
תודה רבה
את צודקת גם לדעתי
תמונות מהממות ורואים את הזרימה עם הילדים!
בהצלחה!
וואווו אליפות!!
תמונות מדהימות!!
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה