שיתוף - לביקורת וגורלנו ככל המונם

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
"הסקופים השעה 12:00. מתווה הממשלה (ממתינה) לפתיחת מוסדות החינוך התקבל, ותלמידי כיתות א עד ב יוכלו לחזור (ממתינה) שלושה ימים אל ספסל הלימודים. כתבנו מציין כי לגבי כיתות ג וד, עדיין לא נקבע בקבינט מספר התלמידים בכל קפסולה. סגן שר החינוך (ממתינה) מחה בתוקף על הכוונה שלא לכלול בהחלטה גם את (ממתינה) תלמידי כיתות ה - ו. לטענתו"..

אוף מי מנדנד כל כך.

"הלו", "יעקב. סוף סוף אתה עונה. התקשרו מהחיידר של מוישי הוא פתח את הראש, אני מוכרחה להכנס פה לסמינר להרצאה. כן, אני יודעת שאתה בהפסקה עכשיו. אבל תנסה להשיג את ירוחם או אפרים מהישיבה שיצאו לקחת אותו. להתראות".

.."לא הוצגו הוכחות המעידות על הדבקה יוצאת דופן, שתצדיק את המשך סגירת מערכת החינוך על מנעול ובריח".

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
לא הבנתי כלכך מה היתה כוונת המשורר.
פירשי אפשר להוסיף פה?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לא הבנתי כלכך מה היתה כוונת המשורר.
פירשי אפשר להוסיף פה?
כוונת המשורר היתה - כפי הנראה - להדגיש את היותנו 'עם נבחר', שבעוד שאצל החילונים המסכנים כל הילדים יושבים בבית, אצלנו כבר מזמן 'עסקים כרגיל' וכולם בלימודים.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כוונת המשורר היתה - כפי הנראה - להדגיש את היותנו 'עם נבחר', שבעוד שאצל החילונים המסכנים כל הילדים יושבים בבית, אצלנו כבר מזמן 'עסקים כרגיל' וכולם בלימודים.
רק עכשיו הבנתי. ואני אסביר גם למה לא הבנתי קודם.
השיחה הזאת:
"הלו", "יעקב. סוף סוף אתה עונה. התקשרו מהחיידר של מוישי הוא פתח את הראש, אני מוכרחה להכנס פה לסמינר להרצאה. כן, אני יודעת שאתה בהפסקה עכשיו. אבל תנסה להשיג את ירוחם או אפרים מהישיבה שיצאו לקחת אותו. להתראות".
בלבלה אותי...
הילד שלהם פתח את הראש והאמא חייבת להיות בהרצאה... בטח על התמסרות לבית של תורה וטיפול בילדים צדיקים. והאבא? בהפסקה ושומע נייעס שזה בהחלט חשוב יותר...
ולכן צריך להוציא את הבן מהישיבה שיקח אותו מהחיידר.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הייתי מציעה לכתוב שהילד לא מרגיש טוב, אבל אז היה עולה חשש לקורונה והיה בכלל קשה להבין מה המסר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה