עזרה התשלום בוצע, הכסף לא יצא. האם נכנסתי לבור?

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה
לגיסי עוקל החשבון

כדי לשלם לחברת חשמל-פרטנר-בזק הוא עשה לי העברה.
אני בבנק הפועלים.
הוא שילם להם דרך כרטיס הדיירקט שלי.
אני נכנס לבנק אחרי 7 ימים. ואני לא רואה את יציאת הכסף.

בבדיקה מול חברת חשמל. שולם!
שתי ההעברות לבזק ופרטנר מופיעות לי בחשבון.

בלילה נזכרתי שהדיירקט הוא בעצם חבר'ה חיצונית. ישראכרט. אז נכנסתי אליהם לאתר, ושם מופיע החיוב. ולא מופיע שום חיוב עתידי.
עד כאן הסיפור.
-------+---------
מכאן השאלות:
מצד אחד אני יכול להתחיל לרקוד: הרווחתי.

מצד שני אני רועד מפחד, כבר עכשיו אם הם מוציאים לי את הכסף אני יכול להיות במינוס 1000 ש"ח מעבר למסגרת.
הם יכולים להחליט פתאום להוציא לי את זה.

מצד שני להתקשר ולסדר את זה מול ישראכרט, אני לא רוצה להפסיד את הכסף.

מצד שלישי, האם מותר לי בכלל להשתמש עם הכסף הזה?

יש לכם הארה כלשהי?
יש לכם כיוון שיעזור לי לדעת מה לעשות?

תודה מראש

MRYEK

משתמש צעיר
לפעמים הגביה של החברה נעשית רק בתאריך מסוים כגון 10, 20 ,01, וכדומה, כיון שככה נוח להם לנהל תזרים, וזה לא בחיוב עתידי כי עדיין לא שידרו את זה לחברת אשראי, אם אתה שילמת פעם בדיירקט לזה וגבו מיד אז זה משהו אחר, אבל אם לא מסתמא זה הסיבה (ואל תחשוב שזה עות והרווחת- למה אין כזה מצב שהם יוותרו לך...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה