שיתוף - לביקורת התקפה, לא בשבילי.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ב"ה

טיפוסי אישיות, מאובחנים על סמך התגובה לחשש מהתגובה האירנית.

המסודר והמאורגן – מסתכל כל חצי שעה בשעון, נו הם עוד לא תקפו? עשרים וארבע שעות חלפו, אפשר להודיע לי בדיוק מתי אתם מתכננים לתקוף, בודק כל דקה בקווים אם יש חדש, האם אני אספיק קניות ב"יש" שוב פעם, כבר מילאתי את הבית שלוש פעמים, אבל מה לעשות הכל התחסל.

הצדיק – כבר גמרתי שלוש פעמים את ספר התהילים, קיבלתי על עצמי לא לדבר בשעת התפילה, אפילו אם תהיה אזעקה, אני לא מתעדכן בחדשות.

הלץ – עכשיו אני יודע איך להחזיר למי שנלחם בי, אני פשוט מודיע להם שהתגובה תהיה קשה, התגובה תפתיע אותם ושיערכו לתגובה בקרוב, השכן הזה, שמנצל, ובונה בלי חשבון שיחכה לתגובה שלי...

הדאגן – איפה אתם נמצאים? אל תצאו, תישארו ליד מרחב מוגן, בלילה? בשום פנים ואופן, הם יכולים פתאום להתקיף.

האדיש – מה אמרו שתהיה תקיפה? לא יהיה שום דבר, הכל בסדר.

הנייעסן – שמעת, כתב"ם התפוצץ בזרעית, היו אזעקות בנהריה, פינו פצועים מהדף, אני אומר לך, הם מתחילים, עוד דקה אתה שןמע אזעקות בעכו.

הלחוץ – תביא לי דחוף רגיעון, אני לא עומד בזה, אם הם עדיין לא תקפו זה אומר שאנחנו עדיין לפני, לא ישנתי חצי לילה, אני כבר ממוטט, אי אפשר לעשות כלום, רק לחשוב על זה, אזעקה עולה ויורדת ואם בדיוק אני לא אספיק לרוץ לממ"ד?

הנמנע – משלב ידיים, אי אפשר לעשות כלום, נשב ונחכה, ממילא הראש שלי לא מרוכז.

החרוץ – בינתיים שאנחנו ממתינים, הספקתי להכין מנות אחרונות לסוכות, לצבוע את כל הבית, לארגן שוב את כל הארונות.

ה"סמוך" – בינתיים ממשיכים כרגיל, תצאו, אין צורך להצטייד, הכל טוב.

ה"בעניינים" – הטיסות שלנו לטיול התבטלו, בינתיים אנחנו מנסים לארגן נופש חילופי כאן בארץ.

המתבונן – תראה איך אנשים מגיבים, תראה כמה פחד יש בציבור, תראה איך יש כאלה שלא דואגים, תראה את אלה שבטוחים שהכל יסתדר.

החושב - אולי במקום לחכות להתקפה, נצפה לגאולה?

נערך לאחרונה ב:

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מוזמנים להוסיף.
הנה עוד כמה:
הציני - תביאו לי עט, אני רוצה לכתוב צוואה.
המקננת - בואי נעביר עוד מכונה, נסדר שוב את החדר, שהכל יהיה מוכן ומסודר, שלא ניתקע.
המתלבט - אולי לא כדאי ללכת מחר לעבודה, אולי לא כדאי לשלוח את הילדים ללימודים?
(המכחיש - האמת שהמחשבה קצת חסומה כשיש מתח באוויר, אז הכתיבה גם יוצאת קצת חסומה, כמובן שאני לא במתח)

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הבדרן - מלאי הבדיחות שלי עומד להיגמר עד שיתקפו.
המובטל - שבוע לפה, שבוע לשם, מה זה משנה מתי התגובה תקרה שגם ככה אני בבית?
המתוסכל - מתי? מתי? מתיייי? תנו לי תאריך למתיייייי?
השדכן - מה הבעיה? נשלח את הטילים של איראן על עזה ונגמור את הסיפור.
הלגלגן - כתבמים אתה אומר? טילים בליסטיים? נו, נו, אין להם יכולות להגיע עד לבית שלי.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ההומוריסט חסר תקנה- אם הם ישלחו טילים אנחנו נשלח להם תילים, אם הם ישלחו כתבמים אנחנו נשלח להם בלתמים.

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הימני - למה שנשב ומחכה שיהרגו אותנו? איפה גלנט שיתקיף בעצמו?
השמאלני - ידענו שזה יבוא, מי הטיפש שאישר לחסל את הנייה???
ההרפתקן - כשהטיל יגיע, אני רוצה לעלות עליו ולכוון אותו חזרה לאיראן.
הפחדן בהגזמה - לא יודע מה איתכם, כבר שבוע וחצי שאני גר במקלט השכונתי.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הימני - למה שנשב ומחכה שיהרגו אותנו? איפה גלנט שיתקיף בעצמו?
השמאלני - ידענו שזה יבוא, מי הטיפש שאישר לחסל את הנייה???
ההרפתקן - כשהטיל יגיע, אני רוצה לעלות עליו ולכוון אותו חזרה לאיראן.
הפחדן בהגזמה - לא יודע מה איתכם, כבר שבוע וחצי שאני גר במקלט השכונתי.
מעולה. כתבת יותר שנון ממני, ממש מרגיע:)

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מנבא העתידות - אני אומר לכם יקרה בדיוק כמו בפעם הקודמת, יירטו את כל הטילים, אני אומר לכם זה יקרה בין ארבע לשבע לפנות בוקר יום שישי, תכינו שבת, עכשיו ברגוע, אני אומר לכם כל הטילים יפלו באירן עצמה, חלק בכפרים ערביים.
ה"מוסר"ניק - נסראללה, תמשיך ללגלג עלינו שאנחנו עם רגל ורבע באוויר, עוד מעט לא תמצא את ידך ורגליך, ולא בפרפרזה.
הפסימיסט - חכו עוד, כל יום שעובר האיומים גוברים, ראשי טילים עם טונות ק"ג חומר נפץ.
המתכנן - קחו בחשבון שאחרי התגובה, תהיה תגובה נוספת, ועוד לא אמרנו את המילה האחרונה, מלך פרס הולך להילחם במלך ערבי, וכל העולם מתמלא בפחד.
עקרת הבית - מה אני עושה עם כל הילדים כל היום בבית?

נערך לאחרונה ב:

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
זה שחשוב לו מה יגידו עליו - ילדים, לסדר את הבית, אם יפול כאן טיל, כטב"ם או פצצת אטום - שלא יראו כמה בלגן אתם עושים!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה