התקנת ויזואל סטודיו

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
התקנתי ויזואל סטודיו לחודש ועכשיו פג לי התוקף
אין לי אינטרנט במחשב הזה
אני צריכה את זה דחוףףףףףףףףףף
מה אפשר לעשות?
תודה

מאה100

משתמש מקצוען
להוריד שוב במחשב אחר ולהכניס את הקובץ התקנה עם אונקי.

מתכנתת דרומית

משתמש צעיר
D I G I T A L
בעיקרון את צריכה להכנס דרך חשבון מייקרוסופט פעם אחת וזה ישאר לך תמיד... (יצירת חשבון מייקרוסופט היא ללא עלות...)
בכל מקרה אם את בלי אינטרנט יש אפשרות להיכנס דרך key ב "sign in" יש שם שורה שכוללת את המילה key (לא זוכרת במדויק, הייתי בודקת אבל אני מחוברת באמצעות חשבון המייקרוסופט ואין לי גישה לזה...) ושם הכניסי את הקוד הבא:
4N8W2-49GCY-VMGHV-4T94M-G3CDG
בהצלחה רבה!!:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה