עזרה התקנת דפדפן גוגל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ספרא הסופר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
היה לי בעיה בדפדפן (גוגל), הוא לא נפתח בשום צורה פתאום.
הסרתי אותו ועכשיו אני לא מצליח להתקין שוב. אפשר עזרה?

ספרא הסופר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מה הבעיה בדיוק
פתאום היום זה לא נפתח בכלל, ניסיתי לכבות להדליק - כלום!
ניסיתי שוב ושוב, בסוף הסרתי את זה, ועכשיו אני לא מצליח להתקין.
תנסו אולי להוריד את גרסת STANDALONE ולהתקינה
זה מה שניסיתי, אבל זה כבר המווון זמן בהתקנה, ולא גומר. זה אמור לקחת כל כך הרבה זמן?? לא נראה לי..

מאיר 4134

משתמש מקצוען

זה מה שניסיתי, אבל זה כבר המווון זמן בהתקנה, ולא גומר. זה אמור לקחת כל כך הרבה זמן?? לא נראה לי..

הורדת את הגרסה שנתתי ?

בSTANDALONE הוא מוריד את כל התוכנה ומתקין אותה בהתקנה פשוטה מתוך המחשב ולא בהתקנה תוך כדי הורדה

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

יש לכם נטסטיק?
יש לכם סיקלינר?

ספרא הסופר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה