התקנת אפליקציה בטאבלט ללא אינטרנט

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום
יש לי טאבלט ללא אינטרנט ואני רוצה להתקין אפליקציה של וורד,
יש למישהוא קובץ APK של האפליקציה? (גוגל פליי חסום בנטפרי)
תודה רבה

selo

משתמש פעיל
הבעיה שהוא מבקש אני חושב תשלום או רישום אחרי 30 יום. הרבה משתמשים ב WPS שהוא כולל קורא ואפלקציית אקסל ועוד אבל בלי בקשת תשלום או רישום כל שהו
פה להוריד

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הבעיה שהוא מבקש אני חושב תשלום או רישום אחרי 30 יום. הרבה משתמשים ב WPS שהוא כולל קורא ואפלקציית אקסל ועוד אבל בלי בקשת תשלום או רישום כל שהו
פה להוריד
א. בקשת הרישום היא פשוטה, פשוט צריך להירשם עם חשבון מיקרוסופט
תשלום נדרש רק לפתיחת כל הפונקציות
ב. אם כבר WPS Office אז למה לא הגירסה האחרונה?
לחץ כאן להורדת הגירסה האחרונה

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שטויות!
יש לי טאבלט כנ"ל והתקנתי עליו את הוורד של מייקרוספט לאנדרואיד מהגוגל פליי (התחברתי דרך השכן עם סטיק) וכל האפשרויות פתוחות ללא תשלום, רק שאם לא נכנסים (מה שמחייב התחברות לפחות למספר שניות לרשת) אחרי כעשר פתיחות של מסמכים, א"א לערוך אלא רק להציג. אם אתה רוצה אני יעלה את האפליקציה המעודכנת (בעז"ה אחרי שבת) וגם את האפליקציה החילופית שאינה דורשת שום חיבור.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
שטויות!
יש לי טאבלט כנ"ל והתקנתי עליו את הוורד של מייקרוספט לאנדרואיד מהגוגל פליי (התחברתי דרך השכן עם סטיק) וכל האפשרויות פתוחות ללא תשלום, רק שאם לא נכנסים (מה שמחייב התחברות לפחות למספר שניות לרשת) אחרי כעשר פתיחות של מסמכים, א"א לערוך אלא רק להציג. אם אתה רוצה אני יעלה את האפליקציה המעודכנת (בעז"ה אחרי שבת) וגם את האפליקציה החילופית שאינה דורשת שום חיבור.
יועיל מר בטובו לנסות לעשות טורים ויווכח כי נדרש תשלום לפעולה הזאת
מצ"ב תמונה, ראה את החלק העליון הדורש תשלום (מנוי)

קבצים מצורפים

• בקשת תשלום לטורים.jpg
    בקשת תשלום לטורים.jpg
    KB 66.6 · צפיות: 16

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה