התקדמות בנושא "תיקייה שעולה באוב"

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יך נשמח לדעת

תמי היין

משתמש מקצוען
אז ככה,
התיקייה באה וקפצה בלי שהצלחתי בשום אופן לעלות על התוכנה שמקפיצה לי אותה, למרות שניסיתי תוכנה אחרי תוכנה לפתוח ולבדוק אם היא מופיעה.
מה שקרה אתמול, העתקתי דיסק אודיו למחשב, דרך החלון של המדיה פלייר, אח"כ נכנסתי למוזיקה כדי לחפש את השיר שהועתק, כמו שהייתי עושה תמיד, אבל השיר לא הופיע שם.
תוך כדי חיפוש, אני מגלה את התיקייה הסוררת על שולחן העבודה, לראשונה- מלאה בפנים. פתחתי, היתה שם תיקיית "אומן לא ידוע" ובתוכו "אלבום לא ידוע" ובתוכו הקובץ שחיפשתי.

מכאן הסקתי שיש משו במדייה פלייר שמנותב לאותה תיקייה.

נכנסתי למדייה פלייר "ארגן" משם "נהל תיקיות" ומשם "מוזיקה" וראיתי שמישהו הוסיף את שם התיקייה הזו כיעד להעתקת מוזיקה. מחקתי אותה ובא לציון גואל.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אז ככה,
התיקייה באה וקפצה בלי שהצלחתי בשום אופן לעלות על התוכנה שמקפיצה לי אותה, למרות שניסיתי תוכנה אחרי תוכנה לפתוח ולבדוק אם היא מופיעה.
מה שקרה אתמול, העתקתי דיסק אודיו למחשב, דרך החלון של המדיה פלייר, אח"כ נכנסתי למוזיקה כדי לחפש את השיר שהועתק, כמו שהייתי עושה תמיד, אבל השיר לא הופיע שם.
תוך כדי חיפוש, אני מגלה את התיקייה הסוררת על שולחן העבודה, לראשונה- מלאה בפנים. פתחתי, היתה שם תיקיית "אומן לא ידוע" ובתוכו "אלבום לא ידוע" ובתוכו הקובץ שחיפשתי.

מכאן הסקתי שיש משו במדייה פלייר שמנותב לאותה תיקייה.

נכנסתי למדייה פלייר "ארגן" משם "נהל תיקיות" ומשם "מוזיקה" וראיתי שמישהו הוסיף את שם התיקייה הזו כיעד להעתקת מוזיקה. מחקתי אותה ובא לציון גואל.

בדיוק כך כתבתי אז
לחצי על השורה מתחת
תיקייה שעולה באוב לשולחן עבודה

תמי היין

משתמש מקצוען
נכון מאוד.
רק שלא הצלחתי לעלות על התוכנה שאליה משויכת התיקייה, כי כל פעם היא הופיעה על שולחן העבודה ריקה ללא קבצים, ולא ידעתי מה מקפיץ אותה.
למעשה, לא בכל פעם שהפעלתי מדיה פלייר הופיעה לי מיד התיקייה, אלא בטווח זמן לא ברור ומגודר.
הצורה שלבסוף עליתי על זה היא בגלל העתקת הקובץ, שככה התיקייה התמלאה ויכולתי לדעת איזו תוכנה מביאה אותה.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכון מאוד.
רק שלא הצלחתי לעלות על התוכנה שאליה משויכת התיקייה, כי כל פעם היא הופיעה על שולחן העבודה ריקה ללא קבצים, ולא ידעתי מה מקפיץ אותה.
למעשה, לא בכל פעם שהפעלתי מדיה פלייר הופיעה לי מיד התיקייה, אלא בטווח זמן לא ברור ומגודר.
הצורה שלבסוף עליתי על זה היא בגלל העתקת הקובץ, שככה התיקייה התמלאה ויכולתי לדעת איזו תוכנה מביאה אותה.
העיקר שהסתדר.
כל טוב

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה קצת דומה:
תיקיה שמסרבת להימחק.
הבעיה נוצרה בעקבות שבטעות בחלונית של תוכנת Everything שניתי את שם התיקיה,
ונוסף לשם רווח בתחילתו. (אני מציין זאת כי אולי זה שיש תו רווח לפני השם, הוא הגורם לבעיה).
אח"כ גם מחקתי אותו דרך שם.

בפועל התיקיה קיימת, ולא מסכימה להימחק מהמחשב.

כשאני מנסה למחוק אותה אני מקבל הודעה:
הפריט אינו ממוקם עוד ב ... ... ודא את מיקום הפריט ונסה שוב.

איך מתפטרים ממנה?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר בכל אופן עזרה איך מוחקים את התיקיה הנ"ל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה