התפתחות תינוקת בת 8 חודשים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמתי לב בעקבות האשכול שהבת שלי, בת 10 חד' נוטה לטלטל את הראש מצד לצד כשהיא שוכבת.
היא גם אוהבת לדפוק את הראש שוב ושוב בחפצים שמשמיעים קול (בקיר, בארון) נראה שהיא נהנית מזה,
אבל אולי זה אמור להדליק לי נורה אדומה? אשמח להחכים..

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י yudb;n3763886:
לא בטוחה שזה נכון.
אם הילדה סובלת, כדאי אפילו מפגשון להדרכת הורים - יש לי כמה טיפים אם את רוצה (פני באישי, אבל אחרי פסח, יש לי כמה שהבטחתי להם דברים ולא הצלחתי לקיים עדיין...).

אני לא מטפלת בגיל הזה, אבל יש מטפלות שמטפלות מגיל ממש צעיר בליקוי בויסות חושי.

תזכורת,
אני לא מצליחה לשלוח הודעה באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה