התפללו על אב לכלה הנישאת היום

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
קיבלתי במייל:

יום בשעטו"מ החתונה!!!!
נסינה בבקשה לקרוע שערי שמיים, מי שיכולה לקבל ע"ע קבלה ולו הקטנה ביותר: צניעות, שבת מוקדם, הלכות, ברכות, תהילים וכדו' תזכה למצוות.
תודה רבה רבה
בשורות טובות.
לרפו"ש: שלמה זלמן בן חיה רייזל בתושח"י.

בנות ישראל יקרות!
שוב, עוד מייל קשה לתפילה חזקה, תפילה שאמורה לבקוע רקיעים לקרוע גזירה קשה.
יהודי יקר שתקף אותו קריש במח ובשבת אבד את הכרתו ל"ע, היהודי הזה אי"ה מחתן את בתו בעוד שבועיים.
חשובנה על המשפחה הדאוגה, על הכלה ששמחתה מאיימת לדאוך חלילה.
אנו צריכות לשאול את עצמינו כל אחת ואחת, מה הייתי עושה אני לאבא שלי?! והרי הייתי קורעת שערים, בוקעת רקיעים, מקבלת קבלות, העיקר שיבריא וישתתף בחתונתי...
אין עוד זמן רב עד לחתונה, חייבים לעזור להם, יש לנו הכח, לכל אחת ואחת מאיתנו, כל קבלה, כל פרק תהילים, כל התחזקות תעזור, אנא מכן!!! בבקשה!!!
רחמנה על המשפחה היקרה!!!
כל אחת שיכולה להצטרף לספר תהילים ולקרא בסה"כ 10 פרקים, נא לשלוח הענות למייל זה: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ונשמח לעדכנה באלו פרקים.
אחיות יקרות, תזכינה למצוות!!!
ישלם השם שכרכן ושתהיינה רק בשורות טובות לכולן.
השם: שלמה זלמן בן חיה רייזל לרפו"ש
תודה רבה.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לקחתי על עצמי יום א'

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אין פלא שאב שצריך לשלם דירה שלמה לאדון החתן העילוי (שיגיע כאביר על סוס לבן לחתונה)אין פלא שקורה לו משהו בדיוק ערב חתונת ביתו...
אולי נחשוב על זה..(כמובן גם תהילים צניעות וכו' אבל זה העיקר) אולי זה מה שרוצים לעורר אותנו משמים..
כמה מקרים כאלה שומעים!!
אולי צריך להפסיק לבקש "דירות"....
נקודה למחשבה.....

דרדק

משתמש חדש
נכתב ע"י רותי12;796453:
אין פלא שאב שצריך לשלם דירה שלמה לאדון החתן העילוי (שיגיע כאביר על סוס לבן לחתונה)אין פלא שקורה לו משהו בדיוק ערב חתונת ביתו...
אולי נחשוב על זה..(כמובן גם תהילים צניעות וכו' אבל זה העיקר) אולי זה מה שרוצים לעורר אותנו משמים..
כמה מקרים כאלה שומעים!!
אולי צריך להפסיק לבקש "דירות"....
נקודה למחשבה.....
גם אם זה נכון, לא מתאים להכניס את זה כאן.
וגם מי שחולה במחלה זה בגלל החתנים?
איתך זה נראה לי בגלל הכלות....;)

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י דרדק;796474:
גם אם זה נכון, לא מתאים להכניס את זה כאן.
וגם מי שחולה במחלה זה בגלל החתנים?
איתך זה נראה לי בגלל הכלות....;)
לא כ"כ הבנתי מה את רוצה לומר...
מותר לפעמים לשמוע את האמת הכואבת ...ולא להתכחש אליה...

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי12;796857:
לא כ"כ הבנתי מה את רוצה לומר...
מותר לפעמים לשמוע את האמת הכואבת ...ולא להתכחש אליה...

כן, אבל לכל זמן ועת.......

ד-י'
רפואה שלמה במהרה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה