דרוש מידע התייקרות הצהרונים, איך זה עובר בשקט? זה באמת לא מעניין אף אחד?

רוצה ד' בעמו

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הודעה תמימה נשלחה אלי אתמול מילד אחד, היום מילד שני, וכנראה מחר מילד שלישי.
רישום לצהרונים לשנה זו ב"ה, אך אני מסתכלת וקצת לא מאמינה, בשורות התחתונות של הדף המשמח כתוב, ''עפ''י הוראת משרד החינוך בנשה זו תגבה תשלום ע''ס 1300 ש''ח (בהשוואה לשנים קודמות 500 ש"ח לשנה).
התייקרות של למעלה מ150%
קצת תמהתי לעצמי, לא קראתי על זה מידע מקדים, לא שמעתי על גזירה חדשה מההמשלה, לא שמעתי איזה ח''כ או מישהו מלין על זה.
סיפרתם לנו שתוזילו את מחירי התתי''ם, סיפרתם לנו על אופק חדש, וכו' לא הצלחתם להוזיל, אבל למנוע התייקרות כל כך משמעותית לא הצלחתם?
מדוע אין על זה אפילו דיבור (למשפחה ברוכת ילדים זה כמעט אותו הנזק של גזירת החד פעמי ז''ל)
אני רק תוהה בקול מי שידע להחכים אותי אשמח מאד

רוצה ד' בעמו

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כי זה עדיין זול.
עש אנשים שמשלמים 980 שח לחודש והם לא מיליונרים.
בגבעת זאב משלמים כ 350 שח לחודש.
התרגלנו לשלם זול .. ו 130 שח לחודש זה עדיין זול ואפילו זול מאוד
צודקת, ולא צודקת.
נכון שזה בסוף זול מאד, אבל היות וזה השתתפות של משה''ח אז באמת יש משהו לעשות בנידון.
לגבי צהרונים פרטיים באם יוזילו מחירים אזי יופסדו אנשים מהציבור שלנו.
בקיצור אני מתלוננת על התייקרות ממשלתית שלא מטופל כלל ע''י הנציגים שלנו.
[בדומה לחד''פ שהזכרתי ששם לא טענו שבאירופה זה הרבה יותר יקר, מה שאגב נכון]

liv

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פשוט עד היום זה סובסד כדי לעודד הורים עובדים
ועכשיו הסבסוד קצת ירד, כלומר מי שלא חייב את זה יוותר על זה ומי שחייב יסתדר עם ההעלאה הקטנה,

שלא תבינו לא נכון זה מבאס גם אותי ממש, האם אוותר על זה? לא כי אנחנו עדין צריכים את זה ונתמודד עם המחיר החדש.

• תודה
Reactions: gpt

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כי זה התייקרות צפויה כתוצאה מהמלחמה, לא נגד אף אחד אלא בונוס שירד כי התקציב לא מכסה את עוגת המלחמה.
זה ממש לא הדבר הראשון שהולך להתייקר...

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
צריך איכשהו לשלם את המלחמה הזאת...
וזה רק ההתחלה.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש דברים דחופים יותר
(כמו למשל העלאת המע"מ (המתוכננת לתחילת 2025) שעברה בשקט מוחלט ובמשרד האוצר ראו כי טוב ודנים כרגע בהעלאה ל18.5%!!)

רותי חנה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כי אין לנו ברירה, אנחנו עובדות וחייבות את הצהרון......

gpt

משתמש פעיל
הודעה תמימה נשלחה אלי אתמול מילד אחד, היום מילד שני, וכנראה מחר מילד שלישי.
רישום לצהרונים לשנה זו ב"ה, אך אני מסתכלת וקצת לא מאמינה, בשורות התחתונות של הדף המשמח כתוב, ''עפ''י הוראת משרד החינוך בנשה זו תגבה תשלום ע''ס 1300 ש''ח (בהשוואה לשנים קודמות 500 ש"ח לשנה).
התייקרות של למעלה מ150%
קצת תמהתי לעצמי, לא קראתי על זה מידע מקדים, לא שמעתי על גזירה חדשה מההמשלה, לא שמעתי איזה ח''כ או מישהו מלין על זה.
סיפרתם לנו שתוזילו את מחירי התתי''ם, סיפרתם לנו על אופק חדש, וכו' לא הצלחתם להוזיל, אבל למנוע התייקרות כל כך משמעותית לא הצלחתם?
מדוע אין על זה אפילו דיבור (למשפחה ברוכת ילדים זה כמעט אותו הנזק של גזירת החד פעמי ז''ל)
אני רק תוהה בקול מי שידע להחכים אותי אשמח מאד
אני אספר לך סוד,
שלא שמעת עליו, בשנה שעברה מחיר המעונות עלה ביותר מ1000 שח לתינוק לחודש, למי שאין לו דרגה,(בד"כ זוגות צעירים עם מספר נפשות מועט ומשכנתא בשמיים)
והודיעו על ההתיקרות אחרי החגים, הרבה אחרי שהתחילה השנה. הכל בתמיכת החכים החרדים.
ואין פוצה פה.
אז אחרי כל זה פחות מציק לנו העלאה של 130 שח.

aabb

משתמש צעיר
יש למישהוא את הטלפון לרישום לצהרון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה