מצלמות עדשות וציוד טכני התייעצות

ייעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אז אני כבר תקופה שאני רוצה להשתדרג בעדשה
ואני רוצה להתייעץ פה עם צלמים/צלמות
אני מצלמת צילומי חוץ עם ה85 1.8
וכרגע ממש מתלבטת בין ה135 1.8 סיגמא ארט
לבין ה70-200 2.8
רק צלמים /צלמות שמשתמשים ומצלמים בהם בחוץ
ומה המחירים שלהם
כי באינטרנט כל הזמן המחיר משתנה של ה70-200 ראיתי ב7 אלף וראיתי ב4 אותה עדשה מה ההבדל?ואיפה מומלץ לקנות ?
אשמח לדיעות של מומחים זה די דחוף

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כי באינטרנט כל הזמן המחיר משתנה של ה70-200 ראיתי ב7 אלף וראיתי ב4 אותה עדשה מה ההבדל?ואיפה מומלץ לקנות ?
אשמח לדיעות של מומחים זה די דחוף
יש ב 70-200 כמה סוגים יש עם מייצב ויש בלי מייצב וזה ההפרש במחיר
אני אישית משתמש ב 70-200 F4 וזאת עדשה מעולה לצילומי חוץ כמובן שה F2.8 יותר אבל המחיר שלה כפול ופרט לא פחות חשוב המשקל של ה F2.8 כפול מהעדשה של F4 והיא מאוד כבדה

גלידלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש ב 70-200 כמה סוגים יש עם מייצב ויש בלי מייצב וזה ההפרש במחיר
אני אישית משתמש ב 70-200 F4 וזאת עדשה מעולה לצילומי חוץ כמובן שה F2.8 יותר אבל המחיר שלה כפול ופרט לא פחות חשוב המשקל של ה F2.8 כפול מהעדשה של F4 והיא מאוד כבדה
מצטרפת ורצוי עם מייצב

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תודה
יהיה לי מאד קשה צמצם 4 מבחינת הכל תאורה .בוקה
אני רגילה ל1.8
הבוקה מושפע לא רק מהצמצם גם מהאורך מוקד אני מקבל בוקה מאוד טוב עם צמצם 4 (כמובן שה 2.8 הרבה יותר טוב) אם תרצי דוגמאות שתראי אם זה מספיק בוקה שאת מחפשת אשלח לך לפרטי
והתאורה בגלל זה מומלץ לקחת את העדשה עם המייצב שתוכלי לרדת במהירות תריס

נערך לאחרונה ב:

m.s.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
במחילה ארכב על האשכול
גם אני מצלם עם ה85, אבל רוצה להשתדרג לעדשה שתיתן לי גם אפשרות של צילום רחב בלי שאצטרך להחליף עדשה
גם כמובן שיהיה עוד יותר איכותי מקודמו
ובנוסף בשום אופן לא לוותר על האפשרות של בוקה עמוק ורציני, (האומנם יתכן בצמצם 4 עם אורך מוקד גבוה להגיע לתוצאה כמו של צמצם 1.8 שהתרגלתי?)
מה תמליצו לי? במחיר שפוי;)

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
במחילה ארכב על האשכול
גם אני מצלם עם ה85, אבל רוצה להשתדרג לעדשה שתיתן לי גם אפשרות של צילום רחב בלי שאצטרך להחליף עדשה
גם כמובן שיהיה עוד יותר איכותי מקודמו
ובנוסף בשום אופן לא לוותר על האפשרות של בוקה עמוק ורציני, (האומנם יתכן בצמצם 4 עם אורך מוקד גבוה להגיע לתוצאה כמו של צמצם 1.8 שהתרגלתי?)
מה תמליצו לי? במחיר שפוי;)
לא השוותי אף פעם את ה 70/200 F4 ממש מול ה 85 1.8 אבל ב 200mm צמצם 4 יש בוקה מאוד טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה