התייעצות לגבי הלוואות בלון או משכנתא הפוכה

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לכבוד מומחי המשכנתאות הנכבדים כאן, ה' עליהם יחיו

רציתי לשאול אם מישהו יודע האם והיכן ניתן היום לקבל הלוואות עומדות לתקופה ארוכה ש 8-10 שנים, אם כהלוואת ''בלון'', או כמשכנתא הפוכה (אבל שלא יהיה מוגבל דוקא מגיל 60), או בכל מסלול אחר.

ואם אי אפשר בלון מלא לתקופה כזו, אולי אפשר בלון חלקי – דהיינו תשלומים נמוכים מאוד ככל הניתן ב8-10 השנים הראשונות.

בכל האופציות הנ''ל, מהי הרבית הנמוכה ביותר שאפשר להשיג אם נבוא לבנק באופן קבוצתי - כ30 איש בשלב הראשון עם תוכנית לכ30 איש נוספים בכל שנה. והאם יש הבדל לענין זה אם כל אחד יקח 180K או 250K .

תודה רבה!

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לכבוד מומחי המשכנתאות הנכבדים כאן, ה' עליהם יחיו

רציתי לשאול אם מישהו יודע האם והיכן ניתן היום לקבל הלוואות עומדות לתקופה ארוכה ש 8-10 שנים, אם כהלוואת ''בלון'', או כמשכנתא הפוכה (אבל שלא יהיה מוגבל דוקא מגיל 60), או בכל מסלול אחר.

ואם אי אפשר בלון מלא לתקופה כזו, אולי אפשר בלון חלקי – דהיינו תשלומים נמוכים מאוד ככל הניתן ב8-10 השנים הראשונות.

בכל האופציות הנ''ל, מהי הרבית הנמוכה ביותר שאפשר להשיג אם נבוא לבנק באופן קבוצתי - כ30 איש בשלב הראשון עם תוכנית לכ30 איש נוספים בכל שנה. והאם יש הבדל לענין זה אם כל אחד יקח 180K או 250K .

תודה רבה!

@היועץ
@וואלך משכנתאות
@מקצועי בלבד

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
בס"ד
מה יש מזה שאי אפשר לשלוח להם הודעות
אשמח לקבל מידע ממי שמתעסק במשכנתא הפוכה
אפשר לשלוח לי מייל HN98765גיימל

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אומר לך רק מהלימודים שלי. לא התעסקתי עם זה בפועל..
זה רק מגיל 60.
ככל שהגיל עולה תקבל יותר אחוזים מערך הדירה. זה מתחיל ב 20 אחוז בגיל 60. עד מקסימום 50 אחוז..
יש 2 אופציות תשלום. או רק את הריבית, ובסוף אחרי ה 120 משלמים את הקרן.. אופציה שניה לא משלמים כלום ורק אחרי 120 משלמים אבל זה יוצא נורא יקר כי אי תשלום אפילו של הריביות זה בעצם יוצר ריבית בריבית כל הזמן..
הבנקים שמתעסקים עם זה אם אני זוכר... נכון זה ירושלים ומזרחי.
וכלל פיננסים מאוד אוהבים את זה..
יש לי באוטו ניירת ששם רשום לי אחד שמתעסק ים זה הרבה. תזכיר לי בהזדמנות שאהיה באוטו אתן לך מס של מישהו

יואל רוזנברג

מנוי פרימיום
בס"ד
אשמח אם תודיע לי מתי שאתה באוטו
תוכל לשלוח לי איימל את מספר הטלפון שלך גיימלHN98765

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בס"ד
אשמח אם תודיע לי מתי שאתה באוטו
תוכל לשלוח לי איימל את מספר הטלפון שלך גיימלHN98765
קוראים לו ערן מזור. הוא היה איתי בקורס יועצי משכנתאות . 0523552554
תעדכן אותי מה הוא הציע לך. באיזה ריביות. אני יבדוק עם הבנקאי שאני מכיר במזרחי אולי יהיה לו הצעה יותר טובה.

יואל רוזנברג

מנוי פרימיום
בס"ד
נראה לי שיש טעות במספר התקשרתי ואמר לי שלא עובד במשכנתאות
תודא מראש

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי משהו שעובד בחברת מימון טריה והוא משיג ריביות מאוד טובות אם מענין אותך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה