התייעצות דחופה אורטודנט בירושלים

• פותח הנושא Deleted 66182
  • פורסם בתאריך
D

Deleted 66182

אורח
מישהו מכיר דר' חכמתי בבית וגן ירושלים?
מקבל פרטי/מגן אברהם?
איך המקצועיות היחס והמחיר?
בבקשה חוות דעתכם...תודה רבה!

ברכה רובינשטיין

אדריכלות ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וואו!!!! אני טיפלתי שם ועוד חצי מהסמינר שלי טיפלו שם! הוא לא מטפל מהר מדי- שזה הורס את השיניים ולא לאט מדי- שזה הורס את העצבים ואין כבר כח לזה. המחירים שלו ממש זולים יחסית למישהו כ"כ מומחה!!! הוא מאוד עמוס... השאלה אם יקבל. לפי מה ששמעתי המחיר נע בין 8,000 ל-11,000 כל אחד לפי ה"בעיות" שלו. הוא לא רופא עם יחס מיוחד אבל ממש לעניין. יבש ותכלס. אני אישית מאוד נהניתי. אני טיפלתי אצלו במגן אברהם גשר החיים. הוא מטפל גם בדברי חיים וגם במודיעין. ממליצה מאוד!!! הטיפול שלי ארך שנה ו10 חודשים בערך והיום לי שיניים מקסימות וישירות הודו לה'!! אני ממש ממליצה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה