התייעצות בנושא תוכנת תג

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

שלום,
א. מישהו יודע כמה עולה תוכנת תג?
ב. מישהו מבין בעימוד גמרא? יש הוצאה שרוצה להוציא גמרא עם צורת הדף (בתוספת פירוש חדשני), והם מתלבטים בין לנקות סריקות מלכלוכים ולתקן אותיות שבורות, לבין לקחת את הטקסט מויקיטקסט ולעמד אותו.
ג. בהתחשב בתשובתך בשאלה ב', היכן מוצאים את הטקסט של עין משפט נר מצוה ותורה אור?

toichen

משתמש רשום
א. אם אני זוכר נכון, זה עולה בסביבות $1,000.
ב. לנקות סריקות זו עבודה מייגעת ויקרה. עדיף לקחת טקסט נקי (אם אפשר למצוא כזה) ולעמד.
ג. איני יודע.

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לקחת טקסט של גמרא מתכנה זה גרוע, צריך לעשות הגהה, ואז לפי מה עושים? לפי וילנא? לפי שונצינו? לפי מינכן? לפי ונציה?

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
דבר כזה צריך לקנות מוכן מאחד ההוצאות.
לוקחים את הדפים המוכנים בפידיאף, ואחר כך מעמדים את הפירוש בנפרד, ומדביקים דף מול דף באינדזיין.

זה עולה, אבל עדיין יותר זול מכל חלופה אחרת.
גם אם מעמדים לבד, צריך לקנות את הטקסטים מוגהים, וזה לא זול. להשתמש בטקסט מ'ויקיטסקט' - נו נו.

אפשר לפנות אלי במייל לפרטים נוספים.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אפשר לנסות בהוצאת 'שס וילנא החדש', 'עוז והדר', ו'טלמן'.
כמו כן ניתן לפנות במייל, ואנסה לקשר אותך עם מישהו נוסף שאני מכיר, שיוכל לעזור.

בהצלחה.

בר בי רב

משתמש פעיל
אני לא ממליץ ויקיטקסט בשום פנים ואופן
אני אישית הייתי צריך כמה עמודים מתוך אחד הספרים שם והשויתי את זה לספר המודפס, ראיתי אין ספור שינויים שרירותיים
אין שום אחריות על החומר שם
לפי מה שזה נשמע יוכל אולי להועיל לך ש"ס בלום מהדורת "ארץ ישראל", זה נראה בערך מה שאתה מחפש ומצד שני לא נראה שיעלה לך כמו לדוגמא עוז והדר.
בהצלחה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה