התחלה

• פותח הנושא BRO
  • פורסם בתאריך

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אז שלב ראשון של ההשלמה של החומר, החלטתי לייצר שוקולד, עם השוקולד הסתדרתי ממש טוב, חוץ ממספר שאלות.
א. איך אני משנה גודל רק לשורה אחת של קוביות? בחרתי 3 קוביות כולל כל הפייסים שלהם, וניסיתי לשנות גודל, אבל, הוא שינה לי גם את הפייסים הצמודים אליהם. למשל: אם הגדלתי, אז זה היה על חשבון הקוביות שליד.
ב. איך אני עושה תבליט של פרה על השוקולד עצמו, נניח ויש לי תמונה של פרה בקווי מתאר בלבד, ואני רוצה שהתמונה תשמש כתבליט על הפרה, (לא כטקסטורה בלבד) איך אני עושה זאת?

ושלב שני אני רוצה לעבור למדל לי וילה או טירה. אולי תכוונו אותי בכללי בשלבים של היצירות שלהם? מאיפה התחלתן? איך להמשיך? בקיצור טיפים ועצות.
תודה מראש

קבצים מצורפים

• shokolad.jpg
    KB 19.3 · צפיות: 14

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בקשר להבלטה את זה עושים עם טקסטורה (טקסטורה לא רק "צובעת")

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י trew;733301:
בקשר להבלטה את זה עושים עם טקסטורה (טקסטורה לא רק "צובעת")
אז, תלמד את זה בשעור הבא?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בעז"ה כן מקווה שאגיע לזה (לפני כן יש ללמוד UV)

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בקשר לוילה, אפשר ליצור עם אוביקטים בסיסיים (ריבוע, גליל) מוגבהים, מונמכים וכו',
אקסטרוד במצב עריכה להוצאת חלקים נוספים מתוך הפייסים הקיימים
גדר ע"י יצירת חלק אחד ושכפול חוזר.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני התחלתי מקוביה שאליה הוספתי חלוקות בקונטרול +R
והמון אקסטרוד

chen

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הדרך הנכונה לדעתי

לשרטט במצב אורטוגרפי חזיתי נקודות למבנה של הוילה
ומהנקודות למשוך כלפי מעלה קירות.
ואח"כ אם רוצים, מחלקים מסוימים מושכים אקסטרודים,.
כי אם בונים מקוביה ומחלקים אותה ללופים זה יוצר המון חלוקות ומאד מעמיס.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אהבתי את הדרך של CHEN אבל לא הבנתי איך משרטטים נקודות ומושכים מהם קירות.
ועוד שאלה, הסתבכתי עם החלון, אולי תעזורנה לי ותסברנה לי ברחל ביתך הקטנה, איך עשיתן חלונות???

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יצירת חלון:
בוחרת פייס בקוביה, עושה לו אקסטרוד ומקטינה לגודל החלון הרצוי ומזיז למקום
אח"כ יוצר לו הבלטה ע"י אקסטרוד נוסף, משאירה בדיוק באותו הגודל רק שמזיז קדימה על ציר הX/Y , אח"כ יוצרת מעין הבלטה למסגרת החלון ע"י אקסטרודים נוספים שאותם את מקטינה ואח"כ מזיזה כלפי פנים
סורג/ תריס וכד' תוסיפי כאוביקט נפרד
מקווה שהבנת אותי...

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
טירה- הבית שלך מורכב מאוביקט אחד או ממספר אוביקטים, למשל: בגג יש את המשולשים הנוספים הם גם אקסטרודים שסובבת? או שהם אלמנטים נפרדים שמוצמדים?

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בגדול - אין שום בעיה ביצירת כמה אוביקטים שירכיבו את הבית!
ככלל תעבדי לפי המציאות האמיתית מה שמורכב מאותו חומר תשתמשי באוביקט אחד, ומה שמחומר אחר צרי אוביקט נוסף.
אצלי בבית יש בסיס גג שמורכב מהקוביה
ועליה מונחת פלטה נוספת שארוכה מעט יותר מהבסיס שהוספתי לה נפח (ע"י אקסטרוד...) ושיכפלתי במצב עריכה
הרבה הצלחה! מחכה כבר לראות את הטירה שלך מתנוססת....לתפארה

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י טירה;733655:
בגדול - אין שום בעיה ביצירת כמה אוביקטים שירכיבו את הבית!
ככלל תעבדי לפי המציאות האמיתית מה שמורכב מאותו חומר תשתמשי באוביקט אחד, ומה שמחומר אחר צרי אוביקט נוסף.
אצלי בבית יש בסיס גג שמורכב מהקוביה
ועליה מונחת פלטה נוספת שארוכה מעט יותר מהבסיס שהוספתי לה נפח (ע"י אקסטרוד...) ושיכפלתי במצב עריכה
הרבה הצלחה! מחכה כבר לראות את הטירה שלך מתנוססת....לתפארה
הטירה שלי בשלבי בנייה, בזכות העזרה שלכם, הצלחתי ליצור בית שלא מבייש את הקבלנית שלו, אני עדיין רוצה לשדרג אותו, להוסיף חצר וגדר, ופרטים קטנים.
כשארגיש שסיימתי אעלה את יצירתי.
העיקר, שהבנתי את העיקרון, ואצליח ליצור עוד הרבה טירות כאלו, אני רק צריכה את הקבלן שיבנה לי אותן במציאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה